BestMag

Food supplement
Dispatched within: 48 godzin
€34.75 34.75
quantity szt.

product unavailable

add to wish list
Rating: 4.88615
Olga Grech

"Magnez!

Podsumowując go w kilku słowach - to kluczowy pierwiastek zdrowego życia. Jak się okazuje, na co dzień w pracy z pacjentem, jest ogromnie niedoceniany. Szukamy recepty na ból głowy, zaburzenia snu czy silne bóle miesiączkowe zapominając, że bez odpowiedniego wysycenia organizmu magnezem nasze ciało nie ma możliwości prawidłowo funkcjonować.

Dlatego właśnie z myślą o Was stworzyłam formułę dzień i noc - która pomoże Wam zarówno zadbać o wsparcie mitochondrialne i doda energii potrzebnej za dnia, ale również umożliwi wieczorny odpoczynek i regenerujący sen.

Magnez jest bazą każdej suplementacji jaką zalecam pacjentowi. Można by rzec, że od niego wszystko się zaczyna."


Magnez jest jednym z ważniejszych makroelementów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Pełni on wiele istotnych funkcji, m.in. bierze udział w syntezie białek, produkcji energii, stabilizacji błon komórkowych oraz przewodnictwie nerwowym i mięśniowym. W kontekście profilaktyki zdrowotnej magnez odgrywa istotną rolę w zapobieganiu chorobom sercowo-naczyniowym, cukrzycy oraz osteoporozie.

Ponadto, jego właściwe spożycie pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej organizmu oraz poprawia jakość snu, ponieważ wpływa na relaksację mięśni i regulację rytmu serca. Dlatego ważne jest, aby dostarczać odpowiednią ilość magnezu w codziennej diecie, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu na przestrzeni całej doby.

Magnez staje się powszechnie niedoborowym składnikiem. Aby temu zjawisku zapobiec, należy spożywać określone produkty spożywcze, które są bogate w magnez, a także wesprzeć się odpowiednią i jakościową suplementacją, która obejmuje łatwo przyswajalne i skuteczne formy magnezu.

Rozwiązaniem problemów z niedoborem magnezu jest suplement diety BestMag Day&Night. Suplement ten stanowi idealne uzupełnienie sposobu żywienia o łatwo przyswajalne formy magnezu, które regulują procesy metaboliczne zarówno w trakcie dnia oraz regenerację podczas wypoczynku nocnego.

BestMag Day&Night to skuteczna formuła, która uwzględnia różne formy magnezu w celu ich szybkiego uzupełnienia i tym samym poprawy funkcjonowania organizmu. Preparat cechuje się najwyższą jakością. 

Autorska receptura naszych Ekspertów

Każdy dostępny w naszej ofercie suplement powstał na bazie wieloletniego doświadczenia, codziennej praktyki i istnej pasji specjalistów z zakresu dietetyki i suplementacji, którzy z dumą prezentują nasze produkty, jako ich Ambasadorzy!

Sięgając po nasze suplementy masz pewność, że efekt wynikający z ich stosowania jest sumą badań naukowych i lat praktyki zebranych podczas wymagającej pracy badania przypadków dietetycznych. Co więcej, połączenia składników z naszych suplementów stanowią odzwierciedlenie substancji, które na co dzień pomagały pacjentom naszych specjalistów w odzyskaniu zdrowia i poprawie komfortu funkcjonowania. Warto także dodać, że nasze preparaty stanowią idealne wsparcie dla osób intensywnie pracujących oraz podejmujących regularną aktywność fizyczną na różnym poziomie zaawansowania.

Czysty skład – „Clean Label”

Czynnikiem gwarantującym jakość i korzystne działanie naszych suplementów diety, jest sprawdzony i przebadany skład.

Produkty firmy BestLab zawierają jedynie składniki aktywne, charakterystyczne dla danego produktu. NIE posiadają one substancji dodatkowych, wypełniaczy, barwników, konserwantów oraz zanieczyszczeń w postaci niepożądanych substancji dodatkowych. Co więcej, kapsułki w naszych preparatach są wykonane z roślinnej celulozy, która stanowi najlepszy surowiec do wytwarzania jakościowych preparatów. Warto także wiedzieć, że dzięki celulozie roślinnej, nasze suplementy diety mogą być z powodzeniem stosowane u osób na dietach roślinnych!

Skuteczne formuły

Sięgając po suplementy firmy BestLab z pewnością zauważysz oryginalny i innowacyjny skład zastosowanej receptury i mieszanki składników aktywnych, które wspierają wzajemnie swoje działanie, kompleksowo wspierają organizm na wielu płaszczyznach.

Suplementy BestLab to gwarancja oryginalnej, innowacyjnej receptury i mieszanki składników aktywnych, które uzupełniają swoje działanie, kompleksowo wspierając organizm na wielu płaszczyznach. Formy składników aktywnych w suplementach BestLab charakteryzują się najwyższym możliwym stopniem wchłanialności oraz bezpiecznymi dawkami, które nie tylko wywołają prozdrowotny efekt, ale zabezpieczą również aspekty profilaktyczne codziennej dbałości o swoje zdrowie i najbliższych! Wybór suplementów diety BestLab to inwestycja w zdrowie, poprawę samopoczucia i gwarancję skuteczności. Na pochwałę zasługuje także wiedza naszych ekspertów, którzy dobrali dawki poszczególnych składników w taki sposób, aby te działając synergistycznie, nie powodowały najmniejszego ryzyka jakichkolwiek skutków ubocznych! Suplementy firmy BestLab to gwarancja nie tylko skuteczności, ale także bezpieczeństwa.

Standaryzowane ekstrakty roślinne

Z najwyższą dbałością realizujemy standardy „Best Quality”. Oznacza to, że nie idziemy na kompromisy, między jakością, a ilością. Stawiamy zdecydowanie na JAKOŚĆ naszych preparatów, wybierając standaryzowane ekstrakty roślinne.

Dzięki temu masz pewność, że wybierając nasze produkty, podawana zawartość składników aktywnych na etykiecie zgadza się z faktycznym stanem. Co więcej, nasze produkty wywołują efekty adekwatne do zastosowanych dawek poszczególnych składników aktywnych.

Europejskie standardy produkcji

Prowadząc naszą działalność na rzecz zdrowia, nie bez powodu nasza firma zawiera słowo „BEST”. Tworząc nasze suplementy diety bardzo starannie dbamy realizację światowych standardów produkcji, zgodnych z wymogami GMP (Good Manufacturing Practice), GHP (Good Hygienic Practice), HACCP oraz ISO. Oznaczają one, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze preparaty szczyciły się najwyższą jakością na każdym etapie produkcyjnym.

Wybierając suplementy marki BestLab masz pewność, że kupujesz produkt bezpieczny w stosowaniu, z czystym i sprawdzonym składem oraz z działaniem popartym badaniami naukowymi i stworzony przez specjalistów,.

Począwszy od idealnie skomponowanej receptury opartej o najnowszą wiedzę naukową, poprzez selektywny dobór certyfikowanych składników, a na wysokim standardzie produkcji kończąc, zapewniamy, że dbając o siebie z produktami BestLab, dokonałeś najlepszego wyboru.

Działanie suplementu BestMag Day&Night

BestMag Day&Night to suplement diety skierowany praktycznie do każdej osoby świadomie dbającej o swoje zdrowie.

Obecnie większość osób narażona jest na występowanie niedoborów tego składnika, z uwagi na wszechobecny stres i podniesiony poziom kortyzolu, który wypłukuje magnez z organizmu. Innymi słowy, problemy z prawidłowym funkcjonowaniem organizmu zaczynają się w momencie niedoborów magnezu. Warto więc dbać o jego właściwe stężenie zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Oznacza to, że główne działanie suplementu BestMag Day&Night opiera się na redukcji niekorzystnych skutków nadmiernego stresu. Ponadto preparat ten stanowi kofaktor wielu reakcji enzymatycznych, stanowiąc tym samym kluczowe wsparcie dla metabolizmu, trawienia, regeneracji układu nerwowego i prawidłowej pracy serca.

Poznaj składniki aktywne suplementu BestMag Day&Night:

BestMag Day to suplement zawierający jabłczan magnezu:

Jabłczan magnezu to forma magnezu, w której jon magnezowy jest związany z kwasem jabłkowym. Jest to organiczna forma magnezu, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami.
Jabłczan magnezu wpływa na organizm na kilka sposobów:

 • Pomaga organizmowi w produkcji energii poprzez uczestnictwo w procesie przemiany materii i metabolizmie węglowodanów.
 • Może pomóc w poprawie trawienia, poprzez regulację kwasowości w żołądku i poprawie pracy jelit.
 • Ma korzystny wpływ na układ nerwowy, pomagając w redukcji stanów lękowych, napięcia i stresu.
 • Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, w tym serca, poprzez wpływ na ich skurcz i rozkurcz.
 • Działa przeciwutleniająco, co oznacza, że chroni organizm przed uszkodzeniem spowodowanym przez wolne rodniki, zmniejszając ryzyko rozwoju chorób.
 • Jest dobrze przyswajalny przez organizm, dzięki czemu może skutecznie dostarczyć organizmowi ten ważny minerał i szybko redukować niedobory magnezu.

Jabłczan magnezu zawarty w suplemencie BestMag Day to doskonałe uzupełnienie codziennej diety.

BestMag Night zawiera diglicynian magnezu i taurynian magnezu:

Diglicynian magnezu to organiczna forma magnezu powiązana z glicyną. Ma ona lepszą przyswajalność w porównaniu do innych form nieorganicznych magnezu, takich jak tlenek magnezu czy chlorek magnezu. Diglicynian magnezu działa na organizm w następujący sposób:

 • Może pomóc w utrzymaniu zdrowego ciśnienia krwi poprzez wpływ na rozszerzenie naczyń krwionośnych i zmniejszenie oporu naczyniowego.
 • Poprawia funkcjonowanie mięśni. Magnez jest kluczowy dla funkcjonowania mięśni, w tym serca. Diglicynian magnezu może pomóc w regulacji rytmu serca i zmniejszeniu ryzyka skurczów mięśniowych.
 • Wspiera układ nerwowy. Magnez jest ważnym pierwiastkiem dla funkcjonowania układu nerwowego, a diglicynian magnezu może pomóc w łagodzeniu stresu, poprawie nastroju i zapobieganiu migrenom.
 • Jest niezbędny dla zdrowia układu trawiennego, a diglicynian magnezu może pomóc w łagodzeniu objawów związanych z niestrawnością i zaparciami.

Taurynian magnezu to inna organiczna forma magnezu, która łączy magnez z tauryną. Tauryna jest aminokwasem występującym naturalnie w organizmie i wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Właściwości i korzyści wynikające z zażywania taurynianu magnezu to:

 • Poprawa funkcjonowania mięśni. Tauryna wpływa na funkcjonowanie mięśni i może pomóc w zapobieganiu skurczom mięśniowym.
 • Wsparcie układu nerwowego. Tauryna jest ważnym pierwiastkiem dla zdrowia układu nerwowego i może pomóc w łagodzeniu stresu i poprawie nastroju.
 • Poprawa jakości snu. Tauryna może pomóc w regulacji snu poprzez wpływ na hormony regulujące sen i czuwanie.
 • Wsparcie zdrowia serca. Tauryna może pomóc w zmniejszeniu ryzyka chorób sercowo-naczyniowych poprzez regulację ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu.

Wymienione formy magnezu doskonale wpływają na poprawę jakości snu, przez co dalszy wpływ odpowiedniej regeneracji na zdrowie i samopoczucie jest jeszcze bardziej zauważalny. Na uwagę zasługuje także odpowiednio duża ilość jonów magnezu, zebrana podczas codziennej suplementacji BestMag Day&Night. Oznacza to, że niedobory tego składnika są zdecydowanie szybciej uzupełniane.

Dokładny skład i formy składników zawartych w suplemencie BestMag znajdziesz w zakładce „Skład”.

Instrukcje odnośnie dawkowania preparatu BestMag znajdziesz w zakładce „Dawkowanie”.

Stosując kompleksowy preparat magnezu BestMag Day&Night uzupełniasz nie tylko niedobory kluczowego składnika diety, ale również korzystnie wpływasz na złagodzenie skutków ubocznych intensywnego trybu życia, który prowadzi do wielu problemów zdrowotnych.

BestMag Day

Zalecana spożycie: 1 kapsułka dziennie do śniadania, popić wodą.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

BestMag Night

Zalecana spożycie: 1 kapsułka dziennie do kolacji, popić wodą.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

BestMag Day

Składniki:

Zawartość w zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

% RWS*

Jabłczan magnezu, w tym:
Magnez

680,27 mg
100 mg

26,7 % *

BestMag Night

Składniki:

Zawartość w zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

% RWS*

Diglicynian magnezu, w tym:
Magnez

290,42 mg
37 mg

9,9 % *

Taurynian magnezu, w tym:
Magnez

266,67 mg
20 mg

5,3 % *
* Referencyjna Wartość Spożycia

Opakowanie BestMag wystarcza na 2 miesiące suplementacji. 

Zawartość opakowania: 2 × 60 kapsułek.

Składniki BestMag Day: Magnez (jabłczan magnezu), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: błonnik jabłkowy, skrobia tapiokowa natywna.

Składniki BestMag Night: Magnez (diglicynian magnezu, taurynian magnezu), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: skrobia ziemniaczana.

W trosce o najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo naszych suplementów, a przede wszystkim mając na uwadze Twoje zdrowie, badamy nasze produkty w niezależnym, akredytowanym laboratorium badawczym J.S. Hamilton.
Badanie mikrobiologiczne, czystość od metali ciężkich, brak glutenu.

 1. Gdzie produkowane są suplementy diety BestLab?
  Wszystkie suplementy diety BestLab produkowane są w Polsce, natomiast składniki z których produkujemy pochodzą z różnych zakątków świata.

Product reviews (0)

Submit
100%safe shopping
free deliveryoptions
14 daysto return
shipping in 24H(business days)
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium