Regulamin Newslettera

REGULAMIN NEWSLETTERA

Best Lab

1. Niniejszy regulamin określa ogólne warunki świadczenia usługi Newslettera – gazetki elektronicznej (wysyłanej w formie listu elektronicznego – e-mail) a wydawanej przez Best Lab.

2. Dane wydawcy Newslettera tj. Best Lab są następujące:

BEST LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

(ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, REGON: 521347329, NIP: 5272991208, KRS: 0000956521)

info@bestlab.com.pl

3. Best Lab informuje, iż Newsletter może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

4. Newsletter jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich osób, o ile osoby wyrażą chęć jego otrzymywania na zasadach określonych w Niniejszym Regulaminie.

5. Newsletter zawiera informacje o ofercie produktów szkoleniowych Best Lab, w tym informacje o nowych szkoleniach, aktualnych promocjach oraz inne wiadomości dotyczące Best Lab oraz oferowanych przez nią produktów lub usług, w tym opinie, materiały prasowe i inne, jak również linki do stron firmy Best Lab lub do stron zaprzyjaźnionych z Best Lab.

6. Newsletter wysyłany jest nie rzadziej niż raz w tygodniu.

7. Newsletter będzie wysyłany do Użytkowników z adresu wydawcy Newslettera tj.: info@bestlab.com.pl.  

8. Każdy Newsletter zawiera:

  1. informację o Best Lab będącym wydawcą Newslettera, w tym jego danych kontaktowych i teleadresowych;
  2. wypełnione pole z informacjami od Best Lab, o których mowa w pkt 4 niniejszego Regulaminu, a stanowiące treść Newslettera, 
  3. informację o sposobie rezygnacji z usługi Newsletter lub zmianie adresu poczty elektronicznej (adresu e-mail) Użytkownika, na który wysyłany jest Newsletter,
  4. odesłanie do niniejszego Regulaminu.

9. W celu otrzymywania Newslettera Użytkownik powinien:

  1. dokonać zamówienia usługi Newslettera, poprzez podanie w formularzu elektronicznym dostępnym na stronie www.bestlab.com.pl swojego adresu poczty elektronicznej (e-mail),
  2. zaakceptować niniejszy Regulamin, poprzez zaznaczenie odpowiedniej rubryki w formularzu elektronicznym i potwierdzić zamiar otrzymywania Newslettera.
  3. posiadać aktywny adres poczty elektronicznej (e-mail),
  4. aktywować link zawarty w wiadomości wysłanej automatycznie przez Best Lab. na podany przez użytkownika adres poczty elektronicznej.

10. Z chwilą aktywowania linku zawartego w wiadomości, o której mowa w pkt. 9 lit. d) powyżej, pomiędzy Stronami zostaje zawarta umowa o świadczenie usług Newslettera, na warunkach określonych niniejszym Regulaminem.

11. Użytkownik może w każdej chwili, bez podania przyczyny i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, może zrezygnować z usługi Newslettera. W tym celu użytkownik usługi może kliknąć na odpowiedni link umieszczony w stopce każdego wpisując w odpowiednim polu swój adres poczty elektronicznej (adres e-mail), a następnie wybierając przycisk „Wypisz się lub napisać bezpośrednio na adres poczty elektronicznej info@bestlab.com.pl

12. Użytkownik może w każdym momencie dokonać ponownego zamówienia usługi Newslettera. W tym celu, Użytkownik winien aktywować usługę ponownie, wykonując czynności opisane w pkt 8 niniejszego Regulaminu.

13. Best Lab zastrzega sobie prawo do:

  1. czasowego wyłączania usługi „Newsletter”, jeśli będzie to niezbędne ze względów technicznych,
  2. całkowitego zaprzestania świadczenia usługi „Newsletter” po uprzednim powiadomieniu jego Użytkowników, bez podania przyczyny.

14. Best Lab oświadcza, że podany przez użytkownika adres poczty elektronicznej nie będzie udostępniany podmiotom trzecim.

15. Best Lab oświadcza, że podany przez użytkownika adres poczty elektronicznej będzie przetwarzany zgodnie z obowiązującymi w tej materii przepisami, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 8 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t. jedn. Dz. U. z 2020 r., poz. 344 ze zm.) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r., poz. 1781) oraz rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1).

16. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na zasadach wskazanych w REGULAMINIE oraz POLITYCE PRYWATNOŚCI Best Lab (dostępne na www.bestlab.com.pl).

 

100%bezpieczne zakupy
darmowa dostawaod 250 zł
14 dnina zwrot
wysyłka w 24H(dni robocze)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium