Best EyeShield

Suplement diety
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa dostawa od: 250 zł
119,00 zł 119.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0

" W dobie cyfryzacji, kiedy nasze oczy codziennie wystawione są na próbę przez długotrwałe wpatrywanie się w ekrany urządzeń elektronicznych, zdrowy wzrok powinien być dla nas absolutnym priorytetem.

Współczesny styl życia niesie nowe wyzwania dla naszych oczu. Nadmierne korzystanie z urządzeń elektronicznych prowadzi do zmęczenia wzroku, suchości oka, a nawet niewyraźnego widzenia.

Aż 29% Polaków ocenia stan swojego wzroku jako „zły” lub „bardzo zły”. Niepokojącym jest też fakt, że to wzrost o 5% w stosunku do 2021 roku, co podkreśla potrzebę zwiększenia świadomości na temat zdrowia wzroku w naszym społeczeństwie.

Co więcej, niemal co trzeci respondent (30%) zgłasza, że „zawsze” lub „często” boryka się z problemem niewyraźnego widzenia. Te alarmujące statystyki uderzają jeszcze mocniej, gdy zestawimy je z rosnącą liczbą osób cierpiących na dolegliwości wzrokowe. Już 68% badanych Polaków zna kogoś, kto choruje na zaćmę, a 42% zna osobę ze zdiagnozowaną jaskrą.

Zbyt duża ilość czasu spędzona przez urządzeniami elektronicznymi (także przed snem!) to jedno, a jałowa dieta i niedobory pokarmowe powiązane z nią, to drugie. Odpowiednia ilość witaminy A, E i cynku w diecie to absolutna podstawa. Jednak gdy wzrok zaczyna szwankować, może się to okazać niewystarczającym wsparciem. Warto wtedy sięgnąć po luteinę i zeaksantynę, a także wsparcie antyoksydacyjne w postaci astaksantyny i antocyjanozydów. Wisienką na torcie jest też ekstrakt z pręcików szafranu.

Nieprzypadkowo Best EyeShield stanowi połączenie wszystkich wyżej wymienionych składników.

Best EyeShield to najlepsze wsparcie dla zdrowia Twojego wzroku. Przekonaj się na własne oczy! "


Best EyeShield to suplement diety, którego składniki dedykowane są wsparciu zdrowia wzroku.

Zawiera wysoką dawkę luteiny i zeaksantyny, antocyjanozydy z borówki amerykańskiej, astaksantynę z mikroalg Haematococcus pluvialis, witaminę A i E, cynk, a także fosfolipidy i safranal pozyskany z pręcików szafranu. Zapewnij swoim oczom najlepsze wsparcie!

  • przyczynia się do poprawy ostrości wzroku (ekstrakt z aksamitki bogaty w luteinę i zeaksantynę)
  • antocyjanozydy pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji siatkówki (ekstrakt z borówki amerykańskiej)
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A (cynk)
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia (cynk)
  • pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym (witamina E)
  • pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym (witamina E)

Best EyeShield to suplement diety, który łączy osiem składników wspierających zdrowie wzroku: ekstrakt z aksamitki bogaty w luteinę i zeaksantynę, ekstrakt z borówki amerykańskiej bogaty w antocyjanozydy, mikroalgi Haematococcus pluvialis będące źródłem astaksantyny, witaminy A i E, cynk oraz fosfolipidy i ekstrakt z pręcików szafranu bogaty w safranal.

Best EyeShield to preparat zawierający unikalne połączenie substancji aktywnych biologicznie. Połączenie naturalnych, certyfikowanych ekstraktów o wysokich wskaźnikach standaryzacji to gwarancja skuteczności.

Dla kogo:

Best EyeShield to suplement diety stworzony z myślą o osobach, które poszukują sposobów na spowolnienie procesów utraty ostrości widzenia, dzięki czemu możemy zachować zdrowie wzroku na dłużej. Aż 29% Polaków ocenia stan swojego wzroku jako „zły” lub „bardzo zły”. Niepokojącym jest też fakt, że to wzrost o 5% w stosunku do 2021 roku, co podkreśla potrzebę zwiększenia świadomości na temat zdrowia wzroku w naszym społeczeństwie. Co więcej, niemal co trzeci respondent (30%) zgłasza, że „zawsze” lub „często” boryka się z problemem niewyraźnego widzenia. Te alarmujące statystyki uderzają jeszcze mocniej, gdy zestawimy je z rosnącą liczbą osób cierpiących na dolegliwości wzrokowe. Już 68% badanych Polaków zna kogoś, kto choruje na zaćmę, a 42% zna osobę ze zdiagnozowaną jaskrą.

Poznaj składniki aktywne suplementu Best EyeShield:

Ekstrakt z aksamitki bogaty w luteinę i zeaksantynę

Ekstrakt z aksamitki jest źródłem naturalnych antyoksydantów, które dbają o dobry wzrok. Luteina i zeaksantyna naturalnie występują w siatkówce oka i odpowiadają przede wszystkim za prawidłowe funkcjonowanie narządów wzroku, a także regenerację siatkówki oka. Ludzkie oko, podobnie jak inne części organizmu, zagrożone jest działaniem szkodliwych wolnych rodników, które sieją spustoszenie w komórkach.

Ekstrakt z borówki amerykańskiej

Ekstrakt z borówki amerykańskiej to wyciąg pozyskiwany z popularnych, uwielbianych przez większość z nas owoców. Borówki są nie tylko niezwykle smaczne – zawierają szereg cennych składników. Należą do nich przeciwutleniacze, (m.in. antocyjany, flawonoidy, karotenoidy), a także kwasy organiczne, garbniki, pektyny, nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina A, C, E i inne substancje czynne o właściwościach dobroczynnych dla ludzkiego organizmu. Borówka amerykańska zawiera antyoksydacyjne antocyjanozydy, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania siatkówki. Antocyjanozydy z borówki czarnej mogą pomóc w stabilizacji zdrowego poziomu kolagenu w oku.

Mikroalgi Haematococcus pluvialis bogate w astaksantynę

Astaksantyna uznawana jest za niezwykle silny przeciwutleniacz. Właściwości tej algi docenią także osoby, które wraz z upływającym wiekiem muszą lepiej chronić wzrok. Astaksantyna to czerwono-pomarańczowy pigment karotenoidowy, którego źródłem są algi. Według badań astaksantyna chroni ludzkie komórki RPE o nazwie ARPE-19 przed stresem oksydacyjnym. Jaki z tego wniosek? Składniki małej algi mogą być pomocne w zapobieganiu zmian zwyrodnieniowych plamki żółtej, a nawet być stosowane w leczeniu AMD. Na dowód można przytoczyć badania ludzi, którzy już doświadczyły AMD. Włoskie wyniki badań pokazują, że osoby, które przyjmowały suplement diety zawierający 10 mg luteiny, 1 mg zeaksantyny i 4 mg astaksantyny przez dwa lata, odnotowały poprawę ostrości wzroku oraz wrażliwość na kontrast.

Witamina E (tokotrienole)

Tokotrienole wspólnie z tokoferolami składają się na witaminę E. Są to organiczne związki chemiczne, które wykazują się właściwościami antyoksydacyjnymi. Wysokie stężenie tokotrienoli występuje np. w orzechach, wielu nasionach i olejach roślinnych. Przeprowadzone badania na tokotrienolach dowodzą, że wykazują one zdolność do obniżania poziomu cholesterolu we krwi i mają prozdrowotny wpływ na układ sercowo-naczyniowy oraz poprawę zdrowia oczu.

Cynk (glukonian cynku)

Cynk wykazuje działanie ochronne w stosunku do narządu wzroku. Może pomóc opóźnić progresję choroby zwyrodnieniowej plamki żółtej. U osób zagrożonych wystąpieniem tego schorzenia zaleca się przyjmować nawet 80 mg cynku na dobę. Niedobór cynku w organizmie stwarza również ryzyko pojawienia się ślepoty zmierzchowej. Cynk bierze bowiem udział w produkcji melaniny – pigmentu, który chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Cynk może też w pewnym stopniu zapobiegać utracie ostrości widzenia.

Witamina A (octan retinylu)

Witamina A to silny antyoksydant, wpływający na właściwe działanie siatkówki oka oraz jego wierzchnich warstw. Jej niedobory mogą doprowadzić do tzw. kurzej ślepoty – niewyraźnego widzenia po zmroku, a także do pojawienia się zespołu suchego oka. Poza suplementami, witaminę A znaleźć można w produktach pochodzenia zwierzęcego – np. podrobach, jajach, niektórych rybach, ale również w warzywach – marchwi, szpinaku, szczawiu, pomidorach i owocach – śliwkach, brzoskwiniach czy wiśniach.

Fosfolipidy sojowe

Fosfolipidy i trójglicerydy średniołańcuchowe to substancje, które naturalnie występują w łzach. Ich funkcja opiewa przede wszystkim o ochronę powierzchni oka, przywracając naturalną warstwę lipidową, zatrzymując wodę i tworząc cienką warstwę ochronną, co może być dodatkową pomocą w zespole suchego oka.

Ekstrakt z pręcików szafranu bogaty w safranal

Szafran to najdroższa przyprawa świata pozyskiwana ze znamion słupków krokusa uprawnego. Pozytywne działanie szafranu zostało odnotowane w takich schorzeniach oczu jak AMD, jaskra kąta otwartego oraz retinopatia cukrzycowa. Według badań przeprowadzonych w 2012 roku, u osób z AMD spożywających szafran przez 3 miesiące doszło do polepszenia ostrości wzroku średnio o 2 linie na tablicy Snellena.

Autorska receptura naszych Ekspertów

Każdy dostępny w naszej ofercie suplement powstał na bazie wieloletniego doświadczenia, codziennej praktyki i istnej pasji specjalistów z zakresu dietetyki i suplementacji, którzy z dumą prezentują nasze produkty, jako ich Ambasadorzy!

Sięgając po nasze suplementy masz pewność, że efekt wynikający z ich stosowania jest sumą badań naukowych i lat praktyki zebranych podczas wymagającej pracy badania przypadków dietetycznych. Co więcej, połączenia składników z naszych suplementów stanowią odzwierciedlenie substancji, które na co dzień pomagały pacjentom naszych specjalistów w odzyskaniu zdrowia i poprawie komfortu funkcjonowania. Warto także dodać, że nasze preparaty stanowią idealne wsparcie dla osób intensywnie pracujących oraz podejmujących regularną aktywność fizyczną na różnym poziomie zaawansowania.

Czysty skład – „Clean Label”

Czynnikiem gwarantującym jakość i korzystne działanie naszych suplementów diety, jest sprawdzony i przebadany skład.

Produkty firmy BestLab zawierają jedynie składniki aktywne, charakterystyczne dla danego produktu. NIE posiadają one substancji dodatkowych, wypełniaczy, barwników, konserwantów oraz zanieczyszczeń w postaci niepożądanych substancji dodatkowych. Co więcej, kapsułki w naszych preparatach są wykonane z roślinnej celulozy, która stanowi najlepszy surowiec do wytwarzania jakościowych preparatów. Warto także wiedzieć, że dzięki celulozie roślinnej, nasze suplementy diety mogą być z powodzeniem stosowane u osób na dietach roślinnych!

Skuteczne formuły

Sięgając po suplementy firmy BestLab z pewnością zauważysz oryginalny i innowacyjny skład zastosowanej receptury i mieszanki składników aktywnych, które wspierają wzajemnie swoje działanie, kompleksowo wspierają organizm na wielu płaszczyznach.

Formy składników aktywnych w naszych suplementach charakteryzują się najwyższym możliwym stopniem wchłanialności oraz bezpiecznymi dawkami, które nie tylko wywołają prozdrowotny efekt, ale zabezpieczą również aspekty profilaktyczne codziennej dbałości o swoje zdrowie i najbliższych! Wybór suplementów diety BestLab to inwestycja w zdrowie, poprawę samopoczucia i gwarancja skuteczności. Suplementy firmy BestLab to gwarancja nie tylko skuteczności, ale także bezpieczeństwa.

Standaryzowane ekstrakty roślinne

Z najwyższą dbałością realizujemy standardy „Best Quality”. Oznacza to, że nie idziemy na kompromisy, między jakością, a ilością. Stawiamy zdecydowanie na JAKOŚĆ naszych preparatów, wybierając standaryzowane ekstrakty roślinne.

Dzięki temu masz pewność, że wybierając nasze produkty, podawana zawartość składników aktywnych na etykiecie zgadza się z faktycznym stanem. Co więcej, nasze produkty wywołują efekty adekwatne do zastosowanych dawek poszczególnych składników aktywnych.

Europejskie standardy produkcji

Prowadząc naszą działalność na rzecz zdrowia, nie bez powodu nasza firma zawiera słowo „BEST”. Tworząc nasze suplementy diety bardzo starannie dbamy realizację światowych standardów produkcji, zgodnych z wymogami GMP (Good Manufacturing Practice), GHP (Good Hygienic Practice), HACCP oraz ISO. Oznaczają one, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze preparaty szczyciły się najwyższą jakością na każdym etapie produkcyjnym.

Wybierając suplementy marki BestLab masz pewność, że kupujesz produkt bezpieczny w stosowaniu, z czystym i sprawdzonym składem oraz z działaniem popartym badaniami naukowymi i stworzony przez specjalistów.

Począwszy od idealnie skomponowanej receptury opartej o najnowszą wiedzę naukową, poprzez selektywny dobór certyfikowanych składników, a na wysokim standardzie produkcji kończąc, zapewniamy, że dbając o siebie z produktami BestLab, dokonałeś najlepszego wyboru.

Podsumowanie

Best EyeShield to kompleksowe wsparcie procesów związanych z prawidłowym widzeniem i zdrowiem naszego wzroku. Do harmonijnego działania procesów związanych z widzeniem, niezbędny jest udział witaminy A, E oraz cynku, a także składników o działaniu przeciwwolnorodnikowym – astaksantyny i antocyjanozydów. Ekstrakt z aksamitki, bogaty w luteinę i zeaksantynę, a także ekstrakt z pręcików szafranu zapewnia wielotorowe wsparcie procesów związanych z ochroną wzroku oraz wsparciem odzyskania prawidłowej ostrości widzenia.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Astaksantyna opóźnia wystąpienie starczowzroczności.
Po przyjmowaniu astaksantyny przez kolejne 28 dni nieskorygowana ostrość wzroku do dali znacząco poprawiła się w grupach badanych osób.
Źródło: https://www.semanticscholar.org/paper/Effect-of-Astaxanthin-on-Accommodation-and-Study-in-Kenji-Kazuhiro/6bb985401984dfc2631552099f83decc115f3871

Suplementacja szafranem jest skuteczna we wstępnym etapie zwyrodnienia plamki żółtej związanym z wiekiem (AMD).
Wyniki pokazują, że doustne przyjmowanie suplementów z szafranem pozwoliło po 3 miesiącach poprawić ostrość widzenia o 2 linie Snellena.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22852021/

Farmakologiczne działanie luteiny i zeaksantyny na zaburzenia wzroku i choroby poznawcze.
Suplementacja luteiny i zeaksantyny jest skuteczne w przypadku części zaburzeń widzenia.
Źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6154331/

Zdrowie naszego wzroku jest uzależnione od wielu czynników, wliczając w to ekspozycję na naturalne światło, optymalizację czasu spędzonego przez długotrwałe wpatrywanie się w ekrany urządzeń elektronicznych, a także wsparcie żywieniowe i suplementacyjne. O część z tych procesów powinniśmy zadbać sami. O efekty suplementacji zadba Best EyeShield, przyczyniając się do poprawy wzroku. Bo zdrowe oczy, to lepsze życie.

Dokładny skład i formy składników zawartych w suplemencie Best EyeShield znajdziesz w zakładce „Skład”.
Instrukcje odnośnie dawkowania preparatu Best EyeShield znajdziesz w zakładce „Dawkowanie”.

Zalecane spożycie: 1 kapsułkę przyjąć podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Informujemy, że suplement można stosować rano lub do obiadu, natomiast należy unikać stosowania go wieczorem z uwagi na działanie antyoksydantów, które mogą mieć pobudzający charakter.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Składniki aktywne:

Zawartość w zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

Ekstrakt z borówki amerykańskiej, w tym:
Antocyjanozydy
140 mg
35 mg
Ekstrakt z kwiatu aksamitki, w tym:
Luteina
Zeaksantyna
100 mg
20 mg
2,5 mg
Mikroalgi Haematococcus pluvialis, w tym:
Astaksantyna
80 mg
4 mg
Lecytyna sojowa, w tym:
Fosfatydylocholina
30 mg
6 mg
Ekstrakt z pręcików szafranu, w tym:
Safranal
20 mg
60 µg
Cynk 10 mg (100%)*
Witamina E 8 mg (66,66%)*
Witamina A 800 μg (100%)*
 * Referencyjna Wartość Spożycia

Zawartość opakowania: 30 Kapsułek

Składniki: Ekstrakt z borówki amerykańskiej standaryzowany na 25% antycyjanozydów, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, Ekstrakt z kwiatu aksamitki standaryzowany na 20% luteiny i 2,5% zeaksantyny, Glukonian cynku, Mieszanina Tokoferolu i Tokotrienoli (Witamina E), Mikroalgi Haematococcus pluvialis standaryzowane na 5% astaksantyny, Lecytyna sojowa standaryzowana na 20% fosfatydylocholiny, substancja wypełniająca: błonnik akacjowy, Ekstrakt z pręcików szafranu standaryzowany na 0,3% safranalu, Octan retinylu (Witamina A), substancja przeciwzbrylająca: Ekstrakt z liści bambusa zwyczajnego standaryzowany na 70% krzemionki.

  1. Gdzie produkowane są suplementy diety BestLab?
    Wszystkie suplementy diety BestLab produkowane są w Polsce, natomiast składniki z których produkujemy pochodzą z różnych zakątków świata.

Opinie o produkcie (0)

Submit
100%bezpieczne zakupy
darmowa dostawaod 250 zł
14 dnina zwrot
wysyłka w 24H(dni robocze)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium