BestGastric

Suplement diety
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa dostawa od: 250 zł
139,00 zł 139.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 2.39999

" Nasze żołądki nie mają lekko w XXI wieku. Problemy takie jak niestrawność, dyspepsja lub, jak to jest najczęściej zwane – rozstrój żołądka – występują obecnie bardzo często i mogą charakteryzować się bólem lub pieczeniem w górnej części brzucha, uczuciem pełności i wczesnym uczuciem sytości. Nie jest to wyróżniona choroba, ale szereg objawów, które często wskazują na złe nawyki żywieniowe.

Jednak bardzo często sama zmiana diety nie jest w stanie zapewnić poprawy pracy żołądka. Potrzebne jest dodatkowe wsparcie w postaci składników aktywnych, które pomogą przywrócić optymalne działanie żołądka. Dolegliwości bólowe i dyskomfort mogą wystąpić także przy istniejącym zaburzeniu pracy żołądka, takimi jak nadżerki na błonie śluzowej, zapalenie żołądka lub dyspepsja czynnościowa.

Poznaj BestGastric! Składniki zawarte w jego formule wspomagają komfort trawienny, aby można było zażegnać problemy i cieszyć się życiem. Połączenie najważniejszych dla efektywności terapii składników, takich jak słynna mastiha (pistacja kleista), korzeń łopianu, monolauryna i lakownica czerwonawa (czerwone reishi) zapewnia kompleksowe wsparcie pracy żołądka. "


BestGastric to suplement diety, którego składniki dedykowane są wsparciu zdrowia żołądka.

Zawiera wysoką dawkę kwasu bosweliowego z żywicy pozyskanej z pistacji kleistej (mastiha), a także monolaurynę, ekstrakt z korzenia łopianu i lakownicy czerwonawej (czerwone reishi). Zapewnij swojemu żołądkowi najlepsze wsparcie!

  • przyczynia się do poprawy trawienia (ekstrakt z korzenia łopianu)
  • wspiera utrzymanie prawidłowego stężenia cholesterolu LDL we krwi (ekstrakt z lakownicy czerwonawej)

BestGastric to suplement diety, który łączy cztery składniki wspierające zdrowie żołądka i wspomaga trawienie: ekstrakt z żywicy pozyskanej z pistacji kleistej (mastiha), monolauryna, ekstrakt z korzenia łopianu oraz ekstrakt z lakownicy czerwonawej (czerwone reishi).

BestGastric to preparat zawierający unikalne połączenie substancji aktywnych biologicznie. Połączenie naturalnych, certyfikowanych ekstraktów o wysokich wskaźnikach standaryzacji to gwarancja skuteczności.

Dla kogo:

BestGastric to suplement diety stworzony z myślą o osobach, które poszukują sposobów na poprawę komfortu trawiennego. Dolegliwości bólowe i dyskomfort mogą wystąpić także przy istniejącym zaburzeniu pracy żołądka, takimi jak nadżerki na błonie śluzowej, zapalenie żołądka lub dyspepsja czynnościowa.

Poznaj składniki aktywne suplementu BestGastric:

Ekstrakt żywicy z drzewa pistacji kleistej, bogaty w kwas bosweliowy

Mastiha, inaczej mastyks, to z greckiego „łzy Chios”. Jest to miękka, aromatyczna żywica naturalna. Pozyskuje się ją z balsamu wyciekającego z drzewa pistacji kleistej Pistacia lentiscus, które rośnie w obszarze śródziemnomorskim. Mastiha zawiera 42% kwasów mastycynowych, 50% żywicy beta, 2% olejków. Ma właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. W starożytnej Grecji, w V w. p.n.e. żuto i gryziono mastyks. Stosowano ją jako gumę do żucia i remedium na dolegliwości żołądkowo-jelitowe.

Monolauryna

Monolauryna to związek pozyskiwany z oleju i miąższu kokosa. Jest to monogliceryd kwasu laurynowego, czyli połączenie gliceryny z cząsteczką kwasu laurynowego. Olej kokosowy, oraz niektóre produkty kokosowe zawierają około 50% kwasu laurynowego oraz około 6-7% kwasu kaprynowego. Naukowcy nie wiedzą jeszcze, czy samo przyjmowanie kwasu laurynowego prowadzi do wewnętrznej produkcji monolauryny. Nie ma danych dotyczących ilości monolauryny powstałej z przekształcenia kwasu laurynowego w organizmie człowieka. Istnieją jednak dowody, w jakiej części metabolitem kwasu laurynowego jest właśnie monolauryna. Sugeruje się, że należałoby przyjąć około 100-300 ml oleju kokosowego, żeby zapewnić sobie efektywną dawkę monolauryny.

Lakownica czerwonawa (czerwone reishi)

Grzybki reishi to niewielkie grzyby występujące w postaci płatów na obumarłych drzewach i pniach. Ich cechą charakterystyczną jest ciekawy połysk, który bezpośrednio odnosi się do ich nazwy. Występują one w różnych wybarwieniach, ale obok odmian fioletowych, żółtych, białych, niebieskich czy też czarnych, za najbardziej cenną uznaje się odmianę czerwoną. Badania pokazują, że w składzie tych grzybów można wyodrębnić aż 400 substancji bioaktywnych, które mogą mieć dobroczynne właściwości dla naszego organizmu. Można do nich zaliczyć między innymi polisacharydy, triterpenoidy, sterole, kwasy tłuszczowe czy też peptydy.

Ekstrakt z korzenia łopianu

W ziołolecznictwie wykorzystuje się suszone, całe lub cięte korzenie łopianu większego. Właściwości lecznicze łopianu były doceniane już w czasach starożytnych. Tradycyjna medycyna chińska uważa go za zioło pomocne w leczeniu chorób układu oddechowego, w tym zapalenia płuc. Doceniano przede wszystkim jego właściwości antybiotyczne, napotne, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wewnętrznie stosowane napary i odwary z łopianu przynoszą ulgę w problemach trawiennych. Zmniejszają stan zapalny żołądka.

Autorska receptura naszych Ekspertów

Każdy dostępny w naszej ofercie suplement powstał na bazie wieloletniego doświadczenia, codziennej praktyki i istnej pasji specjalistów z zakresu dietetyki i suplementacji, którzy z dumą prezentują nasze produkty, jako ich Ambasadorzy!

Sięgając po nasze suplementy masz pewność, że efekt wynikający z ich stosowania jest sumą badań naukowych i lat praktyki zebranych podczas wymagającej pracy badania przypadków dietetycznych. Co więcej, połączenia składników z naszych suplementów stanowią odzwierciedlenie substancji, które na co dzień pomagały pacjentom naszych specjalistów w odzyskaniu zdrowia i poprawie komfortu funkcjonowania. Warto także dodać, że nasze preparaty stanowią idealne wsparcie dla osób intensywnie pracujących oraz podejmujących regularną aktywność fizyczną na różnym poziomie zaawansowania.

Czysty skład – „Clean Label”

Czynnikiem gwarantującym jakość i korzystne działanie naszych suplementów diety, jest sprawdzony i przebadany skład.

Produkty firmy BestLab zawierają jedynie składniki aktywne, charakterystyczne dla danego produktu. NIE posiadają one substancji dodatkowych, wypełniaczy, barwników, konserwantów oraz zanieczyszczeń w postaci niepożądanych substancji dodatkowych. Co więcej, kapsułki w naszych preparatach są wykonane z roślinnej celulozy, która stanowi najlepszy surowiec do wytwarzania jakościowych preparatów. Warto także wiedzieć, że dzięki celulozie roślinnej, nasze suplementy diety mogą być z powodzeniem stosowane u osób na dietach roślinnych!

Skuteczne formuły

Sięgając po suplementy firmy BestLab z pewnością zauważysz oryginalny i innowacyjny skład zastosowanej receptury i mieszanki składników aktywnych, które wspierają wzajemnie swoje działanie, kompleksowo wspierają organizm na wielu płaszczyznach.

Formy składników aktywnych w naszych suplementach charakteryzują się najwyższym możliwym stopniem wchłanialności oraz bezpiecznymi dawkami, które nie tylko wywołają prozdrowotny efekt, ale zabezpieczą również aspekty profilaktyczne codziennej dbałości o swoje zdrowie i najbliższych! Wybór suplementów diety BestLab to inwestycja w zdrowie, poprawę samopoczucia i gwarancja skuteczności. Suplementy firmy BestLab to gwarancja nie tylko skuteczności, ale także bezpieczeństwa.

Standaryzowane ekstrakty roślinne

Z najwyższą dbałością realizujemy standardy „Best Quality”. Oznacza to, że nie idziemy na kompromisy, między jakością, a ilością. Stawiamy zdecydowanie na JAKOŚĆ naszych preparatów, wybierając standaryzowane ekstrakty roślinne.

Dzięki temu masz pewność, że wybierając nasze produkty, podawana zawartość składników aktywnych na etykiecie zgadza się z faktycznym stanem. Co więcej, nasze produkty wywołują efekty adekwatne do zastosowanych dawek poszczególnych składników aktywnych.

Europejskie standardy produkcji

Prowadząc naszą działalność na rzecz zdrowia, nie bez powodu nasza firma zawiera słowo „BEST”. Tworząc nasze suplementy diety bardzo starannie dbamy realizację światowych standardów produkcji, zgodnych z wymogami GMP (Good Manufacturing Practice), GHP (Good Hygienic Practice), HACCP oraz ISO. Oznaczają one, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze preparaty szczyciły się najwyższą jakością na każdym etapie produkcyjnym.

Wybierając suplementy marki BestLab masz pewność, że kupujesz produkt bezpieczny w stosowaniu, z czystym i sprawdzonym składem oraz z działaniem popartym badaniami naukowymi i stworzony przez specjalistów.

Począwszy od idealnie skomponowanej receptury opartej o najnowszą wiedzę naukową, poprzez selektywny dobór certyfikowanych składników, a na wysokim standardzie produkcji kończąc, zapewniamy, że dbając o siebie z produktami BestLab, dokonałeś najlepszego wyboru.

Podsumowanie

Składniki aktywne zawarte w formule BestGastric to kompleksowe wsparcie procesów związanych z trawieniem. Zdrowie naszego żołądka jest uzależnione od wielu czynników, takich jak palenie wyrobów tytoniowych, spożycie napojów gazowanych i alkoholu, a także nawyki żywieniowe. Czasami jednak sama rezygnacja ze złych nawyków nie wystarczy i konieczne jest dodatkowe wsparcie suplementacyjne. Składniki zawarte w BestGastric to Twój najlepszy wybór na drodze poprawy pracy żołądka.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Skuteczność gumy mastyksowej w leczeniu dyspepsji czynnościowej.
Guma mastyksowa znacząco łagodzi objawy u pacjentów z niestrawnością czynnościową w porównaniu z placebo.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19961914/

Skuteczność gumy mastyksowej w obniżaniu poziomu glukozy i cholesterolu u zdrowych ochotników.
Guma mastyksowa znacząco obniża poziom cholesterolu całkowitego i glukozy u zdrowych ochotników, przy doskonałej tolerancji i braku wykrywalnych skutków ubocznych, szczególnie u osób z nadwagą i otyłością.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26311707/

Wpływ wyciągu z korzenia łopianu na stan zapalny i stres oksydacyjny u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego.
Wyniki sugerują, że wyciąg z korzenia łopianu redukuje stan zapalny i stres oksydacyjny u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego.
Źródło:   https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/1756-185X.12477

Składniki zawarte w BestGastric to kompleksowe wsparcie procesów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem naszego żołądka. Składniki aktywne zawarte w formule BestGastric wspomagają procesy trawienne, ułatwiając odzyskanie równowagi.

Dokładny skład i formy składników zawartych w suplemencie BestGastric znajdziesz w zakładce „Skład”.
Instrukcje odnośnie dawkowania preparatu BestGastric znajdziesz w zakładce „Dawkowanie”.

Zalecane spożycie: 3 kapsułki dziennie po posiłku. Popić dużą ilością wody.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Składniki aktywne:

Zawartość w zalecanej dziennej porcji (3 kapsułki):

Ekstrakt żywicy z drzewa pistacji kleistej, w tym:
Kwas bosweliowy
600 mg
390 mg
Monolauryna 600 mg
Ekstrakt z lakownicy czerwonawej 250 mg
Ekstrakt z korzenia łopianu 170 mg
 * Referencyjna Wartość Spożycia nie występuje.

Zawartość opakowania: 90 Kapsułek

Składniki: Ekstrakt żywicy z drzewa pistacji kleistej standaryzowany na 65% kwasu bosweliowego, Monolauryna, Ekstrakt z lakownicy czerwonawej, Ekstrakt z korzenia łopianu, Otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: białko ryżowe.

  1. Gdzie produkowane są suplementy diety BestLab?
    Wszystkie suplementy diety BestLab produkowane są w Polsce, natomiast składniki z których produkujemy pochodzą z różnych zakątków świata.

Opinie o produkcie (0)

Submit
100%bezpieczne zakupy
darmowa dostawaod 250 zł
14 dnina zwrot
wysyłka w 24H(dni robocze)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium