BestNAC

Suplement diety
Wysyłka w: 48 godzin
Darmowa dostawa od: 250 zł
99,00 zł 99.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.35365

"W XXI wieku naprawdę ciężko jest zachować zdrowie. Do czynników środowiskowych odpowiedzialnych za zwiększone ryzyko rozwoju wielu chorób cywilizacyjnych można zaliczyć toksyny środowiskowe, niezdrową dietę, używki, przewlekłe stosowanie wielu leków, a także nadmierny stres oksydacyjny i uszkodzenie wątroby w wyniku częstego spożywania alkoholu, ale nie tylko! Metaboliczne stłuszczenie wątroby powodowane jest także przez insulinooporność i pozostałe zaburzenia gospodarki węglowodanowej oraz SIBO i SIFO.

Można zatem powiedzieć, że pułapki czyhają na nas na każdym kroku. Choć jako populacja ludzi świadomie dbających o swoje zdrowie wiemy coraz więcej o roli witamin z grupy B i funkcji jelit, to często zapominamy o naszej wątrobie. To właśnie od niej zależy tak wiele każdego dnia! Wszystko, co przechodzi przez barierę jelita cienkiego, musi przejść przez wątrobę, aby dalej zasilić tkanki naszego organizmu. Sporo tej pracy!

Właśnie dlatego warto wspomóc jej codzienną pracę. W formule BestNAC zawarłem NAC, czyli N-acetylocysteinę, o której wiemy, że daje co najmniej 25 potwierdzonych korzyści zdrowotnych na organizm, a także glukorafaninę i sulforafan.

BestNAC to produkt zapewniający potężne wsparcie dla organizmu. To Twój prawdziwy as w rękawie!"


BestNAC to suplement diety zawierający N-acetylocysteinę, a także glukorafaninę i sulforafan.

BestNAC to suplement diety, który łączy trzy składniki istotne dla funkcjonowania organizmu ludzkiego: N-acetylocysteinę, glukorafaninę i sulforafan. Wątroba każdego dnia spełnia rolę detoksykacyjną, metaboliczną, filtracyjną i magazynującą. Dzięki niej nasza krew jest wolna od toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Warto o nią zadbać.

BestNAC to preparat zawierający unikalne połączenie substancji aktywnych biologicznie. Połączenie naturalnych, certyfikowanych ekstraktów roślinnych o wysokich wskaźnikach standaryzacji to gwarancja skuteczności.

Dla kogo:

BestNAC to suplement diety stworzony z myślą o osobach świadomie dbających o swoje zdrowie, będących jednocześnie świadomych faktu, że pewnych czynników środowiskowych po prostu nie da się uniknąć. Składniki zawarte w formule BestNAC stanowią doskonałe wsparcie dla osób, które chcą żyć w zdrowiu i sprawności.

Poznaj składniki aktywne suplementu BestNAC:

N-acetylocysteina

N-acetylocysteina to acetylowana pochodna aminokwasu siarkowego -L-cysteiny. Po spożyciu NAC ulega wchłonięciu w przewodzie pokarmowym, a następnie w wątrobie przekształca się w L-cysteinę, a ta z kolei razem zglicyną i L-kwasem glutaminowym może służyć do produkcji glutationu –organicznego związku chemicznego o silnych właściwościach przeciwutleniających.

Glukorafanina

Glukorafanina to związek, który naturalnie występuje w brokułach(szczególnie w jego kiełkach), zaś jego rola sprowadza się głównie do bycia prekursorem aktywnego biologicznie sulforafanu. Przemiana glukorafaniny w sulforafan zachodzi pod wpływem enzymu zawartego w tkankach brokuła. Nie jest to jednak jedyna droga tej transformacji, bo może ona się także odbyć – choć mniej efektywnie – za pośrednictwem bakterii probiotycznych zasiedlających jelito grube. Suplementacja glukorafaniną wykazuje większość swojej efektywności poprzez stymulację wytwarzania sulforafanu.

Sulforafan

Sulforafan to izotiocyjanian, występujący w części warzyw krzyżowych, przy czym z całą pewnością największe jego stężenie występuje w brokułach i ich kiełkach. W tych drugich najistotniejszy jest jednak czas kiełkowania, ponieważ sulforafan w wysokim stężeniu obecny jest zaledwie do kilku dni po kiełkowaniu. Wraz z upływem czasu jego ilość drastycznie maleje. Związek ten powstaje z glukozynolanu, a dokładniej ze wspomnianej powyżej glukorafaniny, ulegającej hydrolizie dzięki katalizatorowi– mirozynazylowi. Utrzymanie stałej postaci sulforafanu i glukorafaniny wbrokule jest w praktyce niezwykle trudne, gdyż enzym ten jest mocno termolabilny– uwalniany podczas rozdrabniania tkanki roślinnej, jedocześnie ulega denaturacji w trakcie gotowania. Z tego powodu powstawanie aktywnego sulforafanu jest znacznie ograniczone. Co prawda możliwe jest wytworzenie tego związku w jelicie grubym pod wpływem mikrobiomu, jednak powstały przy udziale bakterii jelitowych ma znacznie mniejszą biodostępność. Z tego powodu brokuły najlepiej spożywać surowe lub ugotowane na parze.

Autorska receptura naszych Ekspertów

Każdy dostępny w naszej ofercie suplement powstał na bazie wieloletniego doświadczenia, codziennej praktyki i istnej pasji specjalistów z zakresu dietetyki i suplementacji, którzy z dumą prezentują nasze produkty, jako ich Ambasadorzy!

Sięgając po nasze suplementy masz pewność, że efekt wynikający z ich stosowania jest sumą badań naukowych i lat praktyki zebranych podczas wymagającej pracy badania przypadków dietetycznych. Co więcej, połączenia składników z naszych suplementów stanowią odzwierciedlenie substancji, które na co dzień pomagały pacjentom naszych specjalistów w odzyskaniu zdrowia i poprawie komfortu funkcjonowania. Warto także dodać, że nasze preparaty stanowią idealne wsparcie dla osób intensywnie pracujących oraz podejmujących regularną aktywność fizyczną na różnym poziomie zaawansowania.

Czysty skład – „Clean Label”

Czynnikiem gwarantującym jakość i korzystne działanie naszych suplementów diety, jest sprawdzony i przebadany skład.

Produkty firmy BestLab zawierają jedynie składniki aktywne, charakterystyczne dla danego produktu. NIE posiadają one substancji dodatkowych, wypełniaczy, barwników, konserwantów oraz zanieczyszczeń w postaci niepożądanych substancji dodatkowych. Co więcej, kapsułki w naszych preparatach są wykonane z roślinnej celulozy, która stanowi najlepszy surowiec do wytwarzania jakościowych preparatów. Warto także wiedzieć, że dzięki celulozie roślinnej, nasze suplementy diety mogą być z powodzeniem stosowane u osób na dietach roślinnych!

Skuteczne formuły

Sięgając po suplementy firmy BestLab z pewnością zauważysz oryginalny i innowacyjny skład zastosowanej receptury i mieszanki składników aktywnych, które wspierają wzajemnie swoje działanie, kompleksowo wspierają organizm na wielu płaszczyznach.

Formy składników aktywnych w naszych suplementach charakteryzują się najwyższym możliwym stopniem wchłanialności oraz bezpiecznymi dawkami, które nie tylko wywołają prozdrowotny efekt, ale zabezpieczą również aspekty profilaktyczne codziennej dbałości o swoje zdrowie i najbliższych! Wybór suplementów diety BestLab to inwestycja w zdrowie, poprawę samopoczucia i gwarancja skuteczności. Suplementy firmy BestLab to gwarancja nie tylko skuteczności, ale także bezpieczeństwa.

Standaryzowane ekstrakty roślinne

Z najwyższą dbałością realizujemy standardy „Best Quality”. Oznacza to, że nie idziemy na kompromisy, między jakością, a ilością. Stawiamy zdecydowanie na JAKOŚĆ naszych preparatów, wybierając standaryzowane ekstrakty roślinne.

Dzięki temu masz pewność, że wybierając nasze produkty, podawana zawartość składników aktywnych na etykiecie zgadza się z faktycznym stanem. Co więcej, nasze produkty wywołują efekty adekwatne do zastosowanych dawek poszczególnych składników aktywnych.

Europejskie standardy produkcji

Prowadząc naszą działalność na rzecz zdrowia, nie bez powodu nasza firma zawiera słowo „BEST”. Tworząc nasze suplementy diety bardzo starannie dbamy realizację światowych standardów produkcji, zgodnych z wymogami GMP (Good Manufacturing Practice), GHP (Good Hygienic Practice), HACCP oraz ISO. Oznaczają one, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze preparaty szczyciły się najwyższą jakością na każdym etapie produkcyjnym.

Wybierając suplementy marki BestLab masz pewność, że kupujesz produkt bezpieczny w stosowaniu, z czystym i sprawdzonym składem oraz z działaniem popartym badaniami naukowymi i stworzony przez specjalistów.

Począwszy od idealnie skomponowanej receptury opartej o najnowszą wiedzę naukową, poprzez selektywny dobór certyfikowanych składników, a na wysokim standardzie produkcji kończąc, zapewniamy, że dbając o siebie z produktami BestLab, dokonałeś najlepszego wyboru.

Podsumowanie

Zdrowie organizmu jest uzależnione od wielu czynników oraz harmonijnej pracy organów. W centrum tych procesów znajduje się wątroba jako nasze główne laboratorium organizmu. Dbając o sprawność organizmu na co dzień, masz szansę zapewnić sobie zdrowie na wielu polach. BestNAC będzie wartościowym dodatkiem do diety osób pragnących zadbać kompleksowo o swoje zdrowie.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Suplementacja NAC u starszych osób poprawia niedobór glutationu, stres oksydacyjny, dysfunkcję mitochondriów, stan zapalny, sprawność fizyczną i oznaki starzenia.
NAC to skuteczny suplement diety, który poprawia i odwraca wiele nieprawidłowości związanych z wiekiem, aby wspomagać zdrowie starzejących się ludzi.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35975308/

Doustne, przewlekłe suplementowanie sulforafanu wpływa na poprawę parametrów ciężko trenującej młodzieży.
Wyniki sugerują, że doustne, przewlekłe przyjmowanie sulforafanu hamuje wywołany ciężkimi ćwiczeniami oporowymi wzrost parametrów uszkodzenia mięśni i ekspresję cytokin zapalnych.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34004418/

Ekstrakt z kiełków brokułów bogaty w sulforafan poprawia zaburzenia czynności wątroby u mężczyzn.
Suplementacja diety ekstraktem z brokułu, zawierającym prekursor sulforafanu – glukorafaninę jest wysoce skuteczna wpoprawie funkcji wątroby poprzez redukcję stresu oksydacyjnego.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26604653/

Kiełki brokułów bogate w sulforafan zmniejszają kolonizację i łagodzą zapalenie żołądka u zakażonych Helicobacterpylori.
Dzienne spożycie kiełków brokułów bogatych w sulforafan przez 2 miesiące zmniejsza kolonizację H. pylori i łagodzi następstwa infekcji u zakażonych. Badanie sugeruje, że leczenie to wzmacnia chemoprotekcję błony śluzowej żołądka przed stresem oksydacyjnym wywołanym przez H. pylori.
Źródło:  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19349290/

Każdego dnia dowiadujemy się o nowych czynnikach środowiskowych pogarszających nasze zdrowie i samopoczucie. W XXI wieku aby zachować zdrowie trzeba samemu, świadomie i na własną rękę podejmować decyzje związane z żywieniem oraz stylem życia, które mogą wspomóc zdrowie wątroby.

Dokładny skład i formy składników zawartych w suplemencie BestNAC znajdziesz w zakładce „Skład”.

Instrukcje odnośnie dawkowania preparatu BestNAC znajdziesz w zakładce „Dawkowanie”.

Zalecane spożycie: 2 kapsułki dziennie, po posiłku (1 rano + 1 po południu), popić dużą ilością wody.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Składniki aktywne:

Zawartość w 1 kapsułce:

N-acetylo L-cysteina, w tym:
L-cysteina
450 mg
334 mg
Ekstrakt z kiełków brokuła, w tym:
Glukorafanina
Sulforafan
100 mg
1 mg
0,5 mg
 

Zawartość opakowania: 60 Kapsułek

Składniki: N-acetylo L-cysteina (L-cysteina), substancja wypełniająca: błonnik akacjowy, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, Ekstakt z kiełków brokuła standaryzowany na 1% glukorafaniny i 0,5% sulforafanu, substancja przeciwzbrylająca: L-leucyna.

  1. Gdzie produkowane są suplementy diety BestLab?
    Wszystkie suplementy diety BestLab produkowane są w Polsce, natomiast składniki z których produkujemy pochodzą z różnych zakątków świata.

Opinie o produkcie (0)

Submit
100%bezpieczne zakupy
darmowa dostawaod 250 zł
14 dnina zwrot
wysyłka w 24H(dni robocze)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium