NeuroBest PRO

Suplement diety
Wysyłka w: 48 godzin
Darmowa dostawa od: 250 zł
129,00 zł 129.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.49814
NeuroBestPro

"Walka o sprawny układ nerwowy nie ogranicza się jedynie do poprawy funkcji kognitywnych, a zatem koncentracji i produktywności. To także użyteczna polisa ubezpieczeniowa na przyszłe zdrowie układu nerwowego. Demencja oraz pozostałe choroby układu nerwowego są pojęciami, które wolelibyśmy znać jedynie z teorii, a nie autopsji.

Dlaczego układ nerwowy zasługuje na kompleksowe wsparcie? W dynamicznie zmieniającym się świecie, nasze mózgi podlegają stałym, silnym bodźcom. XXI wiek to w końcu chroniczny stres, ciągłe powiadomienia mailowe oraz social media podpięte pod smartfony. Wszystkie wyżej wymienione aspekty powodują, że wymagania, które stawiamy naszemu układowi nerwowemu nigdy nie były wyższe. Jego przemęczenie zaś powoduje, że często narzekamy na brak weny i napędu do działania. Regulacja nastroju jest nieodzownym elementem codziennej produktywności.

Tworząc NeuroBest PRO kierowałem się chęcią wielotorowego wsparcia układu nerwowego. Jego kompleksowa formuła zawiera zestaw składników o uzupełniającym działaniu, bo chcę, aby umysł wykazywał szczytową sprawność na długie lata. Stąd obecność ekstraktów roślinnych oraz grzybów o ciekawych właściwościach. Jeśli do tej pory traktowałeś swój mózg, jak konia pociągowego, czas poddać go pielęgnacji. I nie ma tu temu lepszej drogi, niż kompleksowe działanie. Składniki formuły NeuroBest PRO działają właśnie po to, aby zapewnić spokój myśli i jednocześnie ostry jak brzytwa umysł.

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, czy pracownikiem umysłowym, NeuroBest PRO to świetny wybór. Przekonaj się sam "


NeuroBest PRO to suplement diety, którego składniki dedykowane są wsparciu pracy układu nerwowego.

Zawiera sześć ekstraktów roślinnych, a także aminokwas tyrozynę dla zapewnienia synergicznego działania składników zawartych w formule produktu.

 • wspiera funkcje poznawcze pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego poprzez utrzymanie skupienia oraz w momentach wzmożonego stresu (miłorząb japoński)
 • wspomaga stymulację psychiczną i fizyczną (L-teanina)
 • wspiera zdolności poznawcze – skupienie uwagi (L-teanina)
 • poprawia pamięć (bakopa)
 • wpływa pozytywnie na hipokamp (bakopa)
 • pomaga zachować pamięć wraz z wiekiem i zachować funkcje poznawcze (miłorząb japoński)
 • wspomaga optymalną aktywność umysłową i poznawczą (różeniec górski)
 • pomaga organizmowi przystosować się do stresu emocjonalnego (różeniec górski)

NeuroBest PRO to suplement diety, który łączy siedem składników wspierających układ nerwowy: ekstrakt z owocnika soplówki jeżowatej, ekstrakt z różeńca górskiego, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, L-teaninę z zielonej herbaty, ekstrakt z bakopy drobnolistnej, a także tyrozynę i fosfatydyloserynę.

Neuro Best PRO to preparat zawierający unikalne połączenie substancji aktywnych biologicznie. Połączenie naturalnych, certyfikowanych ekstraktów roślinnych o wysokich wskaźnikach standaryzacji to gwarancja skuteczności.

Dla kogo:

NeuroBest PRO to suplement diety stworzony z myślą o osobach, które pracują na wysokich obrotach i potrzebują wsparcia swojej koncentracji. Składniki zawarte w formule NeuroBest PRO stanowią doskonałe wsparcie dla osób, które chcą przywrócić odpowiednią sprawność swojego układu nerwowego.

Autorska receptura naszych Ekspertów

Każdy dostępny w naszej ofercie suplement powstał na bazie wieloletniego doświadczenia, codziennej praktyki i istnej pasji specjalistów z zakresu dietetyki i suplementacji, którzy z dumą prezentują nasze produkty, jako ich Ambasadorzy!

Sięgając po nasze suplementy masz pewność, że efekt wynikający z ich stosowania jest sumą badań naukowych i lat praktyki zebranych podczas wymagającej pracy badania przypadków dietetycznych. Co więcej, połączenia składników z naszych suplementów stanowią odzwierciedlenie substancji, które na co dzień pomagały pacjentom naszych specjalistów w odzyskaniu zdrowia i poprawie komfortu funkcjonowania. Warto także dodać, że nasze preparaty stanowią idealne wsparcie dla osób intensywnie pracujących oraz podejmujących regularną aktywność fizyczną na różnym poziomie zaawansowania.

Czysty skład – „Clean Label”

Czynnikiem gwarantującym jakość i korzystne działanie naszych suplementów diety, jest sprawdzony i przebadany skład.

Produkty firmy BestLab zawierają jedynie składniki aktywne, charakterystyczne dla danego produktu. NIE posiadają one substancji dodatkowych, wypełniaczy, barwników, konserwantów oraz zanieczyszczeń w postaci niepożądanych substancji dodatkowych. Co więcej, kapsułki w naszych preparatach są wykonane z roślinnej celulozy, która stanowi najlepszy surowiec do wytwarzania jakościowych preparatów. Warto także wiedzieć, że dzięki celulozie roślinnej, nasze suplementy diety mogą być z powodzeniem stosowane u osób na dietach roślinnych!

Skuteczne formuły

Sięgając po suplementy firmy BestLab z pewnością zauważysz oryginalny i innowacyjny skład zastosowanej receptury i mieszanki składników aktywnych, które wspierają wzajemnie swoje działanie, kompleksowo wspierają organizm na wielu płaszczyznach.

Formy składników aktywnych w naszych suplementach charakteryzują się najwyższym możliwym stopniem wchłanialności oraz bezpiecznymi dawkami, które nie tylko wywołają prozdrowotny efekt, ale zabezpieczą również aspekty profilaktyczne codziennej dbałości o swoje zdrowie i najbliższych! Wybór suplementów diety BestLab to inwestycja w zdrowie, poprawę samopoczucia i gwarancja skuteczności. Suplementy firmy BestLab to gwarancja nie tylko skuteczności, ale także bezpieczeństwa.

Standaryzowane ekstrakty roślinne

Z najwyższą dbałością realizujemy standardy „Best Quality”. Oznacza to, że nie idziemy na kompromisy, między jakością, a ilością. Stawiamy zdecydowanie na JAKOŚĆ naszych preparatów, wybierając standaryzowane ekstrakty roślinne.

Dzięki temu masz pewność, że wybierając nasze produkty, podawana zawartość składników aktywnych na etykiecie zgadza się z faktycznym stanem. Co więcej, nasze produkty wywołują efekty adekwatne do zastosowanych dawek poszczególnych składników aktywnych.

Europejskie standardy produkcji

Prowadząc naszą działalność na rzecz zdrowia, nie bez powodu nasza firma zawiera słowo „BEST”. Tworząc nasze suplementy diety bardzo starannie dbamy realizację światowych standardów produkcji, zgodnych z wymogami GMP (Good Manufacturing Practice), GHP (Good Hygienic Practice), HACCP oraz ISO. Oznaczają one, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze preparaty szczyciły się najwyższą jakością na każdym etapie produkcyjnym.

Wybierając suplementy marki BestLab masz pewność, że kupujesz produkt bezpieczny w stosowaniu, z czystym i sprawdzonym składem oraz z działaniem popartym badaniami naukowymi i stworzony przez specjalistów.

Począwszy od idealnie skomponowanej receptury opartej o najnowszą wiedzę naukową, poprzez selektywny dobór certyfikowanych składników, a na wysokim standardzie produkcji kończąc, zapewniamy, że dbając o siebie z produktami BestLab, dokonałeś najlepszego wyboru.

Poznaj składniki aktywne suplementu NeuroBest PRO:

Ekstrakt z owocnika soplówki jeżowatej

Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus) jest grzybem o niesamowicie efektownym wyglądzie, do złudzenia przypominającym lwią grzywę albo bujną brodę. Występuje pod różnymi nazwami: Lion’s Mane, Yamabushitake czy Hou Tou Gu. Pod kątem zalet terapeutycznych soplówka jeżowata jest niezwykle ciekawym grzybem, w którym odkryto wiele substancji bioaktywnych. Jej właściwości znane są od wielu lat w tradycyjnej medycynie chińskiej i japońskiej.

N-acetylo L-tyrozyna

N-acetylo-L-tyrozyna to skuteczna substancja nootropowa, która wspomaga sprawność umysłową u osób będących pod presją czasu i stresu. Aminokwas ten jest niezbędny do syntezy neuroprzekaźników (w tym: dopaminy, epinefryny i norepinefryny), wpływających na pamięć, nastrój i procesy umysłowe. Badania kliniczne wykazały, że L-tyrozyna może redukować negatywny wpływ stresu na koncentrację, ponieważ wspomaga syntezę neuroprzekaźników, które są zużywane w trakcie wzmożonego stresu.

L-teanina

Teanina pozyskana z liści zielonej herbaty ostatnimi czasy przeżywa prawdziwy rozkwit. Składnik ten, obok galusanu epigallokatechiny i polifenoli stanowi największy skarb tkwiący w liściach zielonej herbaty. L-teanina wpływa głównie na układ nerwowy, poprawiając koncentrację i zapewniając spokój myśli. Ma działanie rozluźniające i pomaga znosić napięcie nerwowe. Opisując jednym zdaniem L-teaninę, najłatwiej byłoby powiedzieć, że wspomaga zdolności psychiczne głównie poprzez pomoc w skupieniu uwagi.

Fosfatydyloseryna

Fosfatydyloseryna to związek z grupy fosfolipidów, stanowiący 15% masy tłuszczów mózgu człowieka. Jej ilość, podobnie jak innych fosfolipidów, zmniejsza się w mózgu wraz z wiekiem, co skutkuje spadkiem sprawności poznawczej. Fosfatydyloseryna korzystnie wpływa na pamięć.

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego

Wyciąg z miłorzębu japońskiego optymalizuje poziom dopaminy, odpowiadającej za uczucie euforii i satysfakcji. Rozszerza naczynia krwionośne, usprawniając krążenie, co umożliwia lepsze ukrwienie narządów rozrodczych. Wpływa pozytywnie na wszystkie fazy cyklu reakcji intymnych. Miłorząb japoński korzystnie działa na cały układ sercowo-naczyniowy i dotlenienie komórek. Dzięki temu poprawia nie tylko napływ krwi i wydolność organizmu, lecz zdolności poznawcze, szybkość myślenia, koncentrację i skuteczność przyswajania wiedzy.

Ekstrakt z różeńca górskiego

Różeniec górski zwiększa odporność na stres i ma działanie neuroprotekcyjne. Różeniec górski stymuluje i podtrzymuje działanie neuroprzekaźników, takich jak noradrenalina, dopamina i serotonina, kluczowych dla utrzymania funkcji poznawczych. Wykazuje właściwości przeciwutleniające i chroniące acetylocholinę. Dzięki temu przeciwdziała procesom degeneracyjnym mózgu, często pojawiającym się wraz z wiekiem. Różeniec górski wzmacnia odporność psychiczną na stres.

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej

Bacopa monnieri, znana także pod nazwą Brahmi, to ciekawa roślina zyskująca każdego roku coraz większą popularność. Znana od setek lat ze swoich dobroczynnych właściwości, roślina jest obecnie obiektem wielu badań naukowych. Bakopa wykazuje wielokierunkowe działanie – poprawia funkcje poznawcze, a także pozytywnie wpływa na hipokamp – ośrodek naszego układu nerwowego odpowiedzialny za pamięć.

Podsumowanie

Wymienione składniki suplementu NeuroBest PRO doskonale wpływają na poprawę funkcjonowania układu nerwowego, zapewniając utrzymanie prawidłowych funkcji psychicznych, jak również zmniejszenie uczucia zmęczenia oraz wsparcie skupienia uwagi i poprawę pamięci. NeuroBest PRO zawiera optymalną, bezpieczną dawkę poszczególnych składników roślinnych, które oprócz wspierania funkcji poznawczych, wpływają również na ogólną profilaktykę zdrowotną.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Neurotroficzne właściwości soplówki jeżowatej.
Ekstrakt z owocnika soplówki jeżowatej nasila działanie NGF – czynnika wzrostu nerwów, wpływając pozytywnie na funkcje układu nerwowego.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24266378/

Ekstrakt z owocnika soplówki jeżowatej wspiera funkcje poznawcze z łagodnymi zaburzeniami układu nerwowego.
Ekstrakt z owocnika soplówki jeżowatej wspiera funkcje poznawcze z łagodnymi zaburzeniami układu nerwowego.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18844328/

Efekty suplementacji ekstraktem z bakopy na funkcje poznawcze.
W badaniach klinicznych wykazano, że Bakopa poprawia pamięć oraz zdolności uczenia się.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18611150/

L-teanina wzmacnia działanie fal mózgowych alfa.
L-teanina może indukować stan spokoju, zrelaksowanego wyciszenia, jednocześnie wyostrzając uwagę, czujność i skupienie.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18254874/

Zdrowie układu nerwowego jest uzależnione od wielu czynników oraz składników odżywczych. Dbając o układ nerwowy na co dzień, masz szansę przedłużyć jego zdrowie i sprawność. NeuroBest PRO będzie wartościowym dodatkiem do diety osób pragnących poprawić swoją uwagę, czujność i skupienie.

Zalecane spożycie: 2 kapsułki dziennie po posiłku, popić wodą.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Składniki:

Zawartość w zalecanej dziennej porcji (2 kapsułki):

Ekstrakt z Lion’s Mane, w tym:
Polisacharydy
300 mg
75 mg
N-acetylo L-tyrozyna, w tym:
L-tyrozyna
250 mg
202 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty, w tym:
L-teanina
250 mg
100 mg
Ekstrakt z nasion soi, w tym:
Fosfatydyloseryna
143 mg
100 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, w tym:
Flawonoidy
Laktony
100 mg
24 mg
6 mg
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego, w tym:
Rozawiny
Salidrozydy
100 mg
3 mg
1 mg
Ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej, w tym:
Bakozydy
30 mg
6 mg

* Referencyjna Wartość Spożycia nie występuje.

 

Zawartość opakowania: 60 Kapsułek

Składniki: Ekstrakt z Lion’s Mane standaryzowany na 25% polisacharydów, N-acetylo L- tyrozyna standaryzowany na 81% L-tyrozyny, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, Ekstrakt z liści zielonej herbaty standaryzowany na 40% L-Teaniny, substancja wypełniająca: błonnik akacjowy, Ekstrakt z nasion soi standaryzowany na 70% fosfatydyloseryny, Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego standaryzowany na 24% flawonoidów i 6% laktonów, Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego standaryzowany na 3% rozawin i 1% salidrozydów, Ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej standaryzowany na 20% bakozydów, substancja przeciwzbrylająca: skrobia tapiokowa natywna.

 1. Gdzie produkowane są suplementy diety BestLab?
  Wszystkie suplementy diety BestLab produkowane są w Polsce, natomiast składniki z których produkujemy pochodzą z różnych zakątków świata.

Opinie o produkcie (0)

Submit
100%bezpieczne zakupy
darmowa dostawaod 250 zł
14 dnina zwrot
wysyłka w 24H(dni robocze)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium