O nas

Człowiek i jego zdrowie w dobie XXI wieku często schodzi na drugi plan.

Dlatego właśnie, dla nas, wartością nadrzędną jest wyposażenie Cię w najlepsze produkty, które staną na straży Twojego zdrowia, samopoczucia i lepszej jakości życia.

Działania, których podejmujemy się każdego dnia opierają się na koncepcji psychoneuroimmunologii – kierunku badań analizującego wzajemny wpływ zjawisk psychicznych, nerwowych i odpornościowych. Ciało nie może istnieć bez umysłu – dbając o jedno, wywieramy korzystny wpływ na drugie.

Naszą misją jest edukowanie Was o roli właściwego żywienia, higieny życia oraz najlepszej suplementacji w trosce o Wasze zdrowie i codzienne zmagania, którymi poddajemy nasze ciała i umysły. Zapewniamy Wam najlepsze do tego narzędzia – skuteczne produkty, których działanie oparte jest na naukowej wiedzy oraz bezpiecznych i certyfikowanych składnikach.

Best Lab
 

MISJA

Hołdujemy zdrowiu. Nie ma większej życiowej wartości. Zdrowy organizm to recepta na szczęśliwe życie. Dlatego w naszych działaniach nie ma miejsca na kompromisy. Wiedza naszych ekspertów, osiągnięcia nauki i technologii, podsycane nieustanną pasją do tego, co robimy – to środki, którymi posługujemy się, by osiągnąć nasz cel. A jest on ważny: chcemy podnieść jakość Twojego życia. Najlepiej, jak to tylko możliwe.

RECEPTURY

Nasze produkty nie powstają przypadkowo. Ich receptury tworzą najlepsi w Polsce dietetycy, którzy na co dzień pracują z pacjentami. To oni są ekspertami w swojej dziedzinie i naszymi autorytetami. Ludzki organizm nie ma przed nimi tajemnic. Wiedzą, co zmienić i poprawić, by pracował jeszcze lepiej. Wiedzą, jak uczynić życie lepszym i pełnym zdrowia. To na podstawie ich wiedzy i doświadczenia powstają suplementy BEST LAB.

PRODUKTY

Nasze unikalne receptury zasługują na odpowiednią oprawę. Stanowią żywy obraz naszej misji i spełnienie obietnicy, którą Wam składamy. Standaryzowane surowce, najwyższej jakości składniki i brak miejsca na sztuczne wypełniacze – takie są nasze produkty. Bogate. Innowacyjne. Skuteczne w swoim działaniu. Po prostu: najlepsze.

NAJLEPSI

BEST LAB oparliśmy na trzech filarach: BEST PRODUCTS, BEST QUALITY i BEST PEOPLE. To solidne fundamenty naszej działalności. Wierzymy, że możemy być najlepsi. Absolutnie we wszystkim.

 
Best Lab
 

BEST PRODUCTS

Najwyższa jakość, certyfikowane i standaryzowane surowce oraz czyste składy to nie wszystko. Tworzymy produkty oparte na aktualnych badaniach naukowych, poparte latami doświadczenia pracy z pacjentami, które są rozwiązaniem na wiele dolegliwości współczesnego aktywnego człowieka.

BEST QUALITY

W zakresie produkcji nie idziemy na kompromisy. Zawsze wymagamy od naszych dostawców spełnienia najwyższych norm w każdym aspekcie, aby finalnie dostarczyć Ci skuteczne, najwyższej jakości preparaty.
Best Lab

BEST PEOPLE

Każdy z członków naszego zespołu od lat związany jest z branżą zdrowia, dzięki czemu mamy łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia. Znajomość ludzkiego organizmu oraz stała edukacja i analiza najnowszych badań naukowych to nie tylko nasza pasja, to dziedzina w której jesteśmy najlepsi.

Poznaj naszych ekspertów i autorów składów

Best Lab

Iwona Wierzbicka

Dietetyk kliniczny i zielarz, fitoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem dietetycznym. Od 2008 roku prowadzi własną poradnię dietetyczną Ajwendieta. Do pacjenta podchodzi holistycznie, czyli całościowo: głowa, ciało, dieta, styl życia, suplementacja, szukanie pierwotnej przyczyny, a nie objawu. Jest przede wszystkim praktykiem, ale również teoretykiem, który opiera się na badaniach naukowych. Autorka niezliczonych publikacji, która specjalizuje się w diagnostyce laboratoryjnej, wpływie żywności na zdrowie człowieka, wspomaganiu procesu leczenia dietą w jednostkach chorobowych, w których medycyna często nie może więcej zrobić, jak również w pozytywnym podejściu do życia, wskazując podopiecznym co w życiu jest ważne.

@iwonawierzbicka_dietetyk

Best Lab

Jakub Mauricz

Powiedzieć o nim, że jest dietetykiem, to jakby nic nie powiedzieć… Nieustępliwy i wybitnie skuteczny absolwent dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który zdobywa nie tylko atencję, lecz nade wszystko serca swoich podopiecznych. W ostatnim czasie współtwórca programu studiów magisterskich na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego pod nazwą: „Diagnoza i planowanie żywienia sportowca” i realizator autorskiego programu szkolenia dla trenerów personalnych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Człowiek z wizją i misją – które sprowadza do edukowania i promowania stylu bycia opartego na zdrowiu, aktywności fizycznej i świetnym samopoczuciu. Ekspert w programach TV i radiowych poświęconych diecie i suplementacji.

@jakub_mauricz

Best Lab

Olga Grech

Terapeutka żywieniowa i pasjonatka medycyny mitochondrialnej, która w przystępny sposób przekazuje najtrudniejszą wiedzę. Od lat pracuje w gabinecie z pacjentami, a także prowadzi kanał w mediach społecznościowych oraz szkolenia i wykłady mające na celu kompleksowe szerzenie świadomości o zdrowym stylu życia. "Skuteczność miarą prawdy" to słowa, którymi kieruje się w pracy z drugim człowiekiem, aby na stałe pomóc mu odzyskać zdrowie w oparciu o dietę, mądrą suplementację oraz życie zgodnie z naturalnym rytmem dobowym. Prywatnie mama dwóch dziewczynek, dlatego ogromny nacisk kładzie na edukację żywieniową, nie tylko swoich pacjentów, ale również rodziców, w celu kształcenia dobrych nawyków prozdrowotnych naszych przyszłych pokoleń.

@olga_grech_terapie

Best Lab

Małgorzata Ostrowska

Dietetyk kliniczny, nauczyciel akademicki, nieoceniony sojusznik kobiet pragnących zajść w ciążę, nieustraszona w bojach z najtrudniejszymi przypadkami. Zawsze wnikliwa, nigdy się nie poddająca.
Magister dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, nadrzędny dietetyk oraz koordynator poradni BeWell. Głównym obszarem jej zainteresowań i specjalizacji jest dietoterapia, ze szczególnym naciskiem na leczenie trudnych przypadków klinicznych. W MauriczTrainingCenter prowadzi szkolenia, w których z łatwością przekazuje wiedzę.

@malga.ostrowska

100%bezpieczne zakupy
darmowa dostawaod 250 zł
14 dnina zwrot
wysyłka w 24H(dni robocze)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium