BestCollagen

Suplement diety
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa dostawa od: 250 zł
219,00 zł 219.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.10637

" Mata do trampoliny, po której skaczesz, jest bardzo dobrze napięta, prawda? Dzieje się to za sprawą dziesiątek sprężyn, które dbają o zachowanie napięcia i sprężystości maty. Te sprężyny to właśnie kolagen, którego spiralne struktury utrzymują stabilność naszej skóry, włosów i paznokci, ale także stawów i narządów wewnętrznych. To bezprecedensowo najważniejszy składnik spowalniający procesy starzenia dostępny na naszej planecie!

Od momentu narodzin, Twój organizm bardzo intensywnie produkuje kolagen, dzięki czemu ciało może rozwijać się prawidłowo. Okres intensywnej produkcji kolagenu trwa całą młodość – to właśnie wtedy masz najzdrowszą, bardzo jędrną skórę, która wygląda na nawilżoną i jest naprawdę mocna oraz szybko się regeneruje. Gdy starzejemy się, ilość produkowanego kolagenu drastycznie się zmniejsza. Kiedy ma to miejsce? Niestety dość szybko. Najwięcej kolagenu nasze ciało będzie produkować do około trzydziestego roku życia, później wytwarzanie kolagenu w organizmie prawie się zatrzymuje. Nie byłoby to najgorsze, gdyby nie fakt, że jednocześnie Twoje ciało zaczyna stopniowo tracić kolagen. Statystycznie tracimy od jednego do półtora procenta kolagenu każdego roku przez resztę naszego życia. Dlatego tak ważnym jest suplementacja kolagenu przez osoby przekraczające trzydziesty rok życia!

Czy suplementacja kolagenu wpływa jedynie na nasz wygląd? Oczywiście, że nie! Te spiralne struktury utrzymują cały nasz organizm, wliczając w to nie tylko układ ruchu – co jest szczególnie ważne dla osób aktywnych fizycznie czy po kontuzjach w czasie rekonwalescencji – ale także narządy wewnętrzne.

Poznaj BestCollagen! To innowacyjna formuła peptydów kolagenu ze skór dziko łowionych dorszy, która odmieni Twoje życie. Warto przeciwstawić się inwolucyjnym zmianom towarzyszącym procesom starzenia, które zachodzą już po trzydziestym roku życia! Dodatkowo, formuła BestCollagen została wsparta witaminami A i E oraz solidną dawką MSM oraz witaminą C pochodzącą z owoców rokitnika i dzikiej róży!

BestCollagen to nie tylko smaczny napój, ale Twoja pomoc w walce o zdrowy wygląd i kompleksową odbudowę organizmu! Cieszę się, że mogę go oddać w Twoje ręce!" "


BestCollagen to suplement diety, którego składniki dedykowane są wsparciu zdrowia tkanki łącznej.

Zawiera wysoką dawkę peptydów kolagenu ze skór dziko łowionych dorszy, witaminę C pozyskaną z owoców rokitnika i dzikiej róży, MSM (metylosulfonylometan jako źródło siarki organicznej) oraz witaminę A, E i koncentrat soku buraczanego. Świetne samopoczucie i dbałość o zdrowy wygląd w zasięgu Twojej ręki!

  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości (białko)
  • przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej (białko)
  • pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu (witamina C) 
  • pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym (witamina E)
  • pomaga zachować zdrową skórę (witamina A)

BestCollagen to suplement diety, który łączy pięć składników wspierających zdrowie i odbudowę tkanki łącznej: peptydy kolagenowe ze skór dziko poławianych dorszy, witaminę C, metylosulfonylometan (MSM), oraz witaminę A i E. Dzięki nim możemy zapewnić optymalną pracę tkanki łącznej, czyli struktur takich jak skóra, włosy, paznokcie, chrząstka, a także naczynia krwionośne i narządy wewnętrzne.

BestCollagen to preparat zawierający unikalne połączenie substancji aktywnych biologicznie. Połączenie naturalnych, certyfikowanych ekstraktów o wysokich wskaźnikach standaryzacji to gwarancja skuteczności.

Dla kogo:

BestCollagen to suplement diety stworzony z myślą o osobach, które poszukują sposobów na spowolnienie procesów starzenia tkanki łącznej, dzięki czemu możemy zachować młody wygląd i sprawność na dłużej. Kolagen jest jednym z głównych białek budulcowych organizmu. W końcu 1/3 białek naszego organizmu stanowi właśnie kolagen. Skóra składa się z kolagenu aż w 75%! Jest on najważniejszym składnikiem tkanki łącznej, co oznacza, że wchodzi w skład chrząstek, ale także kości, zębów, ścięgien, więzadeł, skóry i mięśni.

Poznaj składniki aktywne suplementu BestCollagen:

Peptydy kolagenowe ze skór dziko poławianych dorszy

Kolagen jest naturalnym składnikiem organizmu, który pomaga utrzymuje swoją siłę i elastyczność tkanki łącznej. Poziom własnego kolagenu w organizmie zaczyna stopniowo spadać po przekroczeniu 25 roku życia, co skutkuje mniejszą elastycznością skóry oraz większą podatnością na kontuzje. W BestCollagen zawarto peptydy kolagenowe od dziko poławianych dorszy z krystalicznie czystych wód północnego Atlantyku, w zgodzie z polityką zrównoważonego rybołówstwa.

Ekstrakt z owoców rokitnika zwyczajnego

Rokitnik zwyczajny jest rośliną, którą wyróżnia bogactwo składników biologicznie aktywnych zgromadzonych w owocach, korze, korzeniach, liściach i kwiatach. Wszystkie wymienione części morfologiczne wykorzystywane są przez przemysł farmaceutyczny, spożywczy i kosmetyczny. Największe zastosowanie i uznanie znajdują owoce. Ocenia się, że w tej niewielkiej jagodzie znajduje się ponad 190 różnorodnych związków biologicznie aktywnych, wspomagających leczenie wielu chorób, np. związanych z układem krążenia, układem moczowym, cukrzycą. Substancje obecne w owocach rokitnika biorą udział w uszczelnieniu błon komórkowych, a także w regulacji poziomu cukru we krwi.

Ekstrakt z owoców dzikiej róży

Dzika róża to krzew lub niskie drzewo, które można znaleźć w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Jego liście są szerokie i mięsiste, a kwiaty są żółte, różowe lub białe, zazwyczaj ze wspaniałymi, czerwonymi szypułkami. Kwiaty te kwitną od czerwca do sierpnia, a owoce, zwane owocami dzikiej róży, są jadalne. Dzika róża jest często wykorzystywana w zielarstwie, a jej liście, kwiaty i owoce są stosowane w leczeniu wielu chorób.

MSM (metylosulfonylometan)

MSM to inaczej metylosulfonylometan, siarka organiczna. Jest to związek aktywny biologicznie o wysokim stopniu wchłaniania. Siarka organiczna jest dobrze rozpuszczalna w wodzie i wykazuje wiele właściwości zdrowotnych. Jej działanie przyniesie efekt równe dobry u osób podejmujących trudy codziennej pracy i obowiązków rodzinnych oraz entuzjaści sportów i różnego rodzaju aktywności fizycznej. Siarka w tej formie jest dosyć powszechnie występującym związkiem w żywności, jednakże ci, którzy cierpią na różnego rodzaju przypadłości, mogą wspomóc swój organizm postacią suplementacyjną MSM.

Koncentrat soku buraczanego

Sok z buraka pozyskuje się z surowego lub kiszonego warzywa. Dzięki wysokiej zawartości azotanów często jest polecany jako napój poprawiający wydolność sportowców, a także nadaje piękną, intensywną barwę.

Witamina E

Witamina E należy do silnych antyoksydantów. Hamuje utlenianie tłuszczów, obecnych zarówno w błonach komórkowych, jak i we krwi. W rezultacie obniża poziom lipoproteiny LDL i zapobiega powstawaniu blaszki miażdżycowej. Jest ona także cenna dla zdrowia naszej tkanki łącznej, a zatem skóry, włosów i paznokci.

Witamina A

Witamina A jest jedną z substancji niezbędnych dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu człowieka – wpływa na proces widzenia, wzmacnia układ immunologiczny, może zapobiegać rozwojowi nowotworów, bierze udział w procesie produkcji czerwonych krwinek, a przy tym utrzymuje prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci.

Autorska receptura naszych Ekspertów

Każdy dostępny w naszej ofercie suplement powstał na bazie wieloletniego doświadczenia, codziennej praktyki i istnej pasji specjalistów z zakresu dietetyki i suplementacji, którzy z dumą prezentują nasze produkty, jako ich Ambasadorzy!

Sięgając po nasze suplementy masz pewność, że efekt wynikający z ich stosowania jest sumą badań naukowych i lat praktyki zebranych podczas wymagającej pracy badania przypadków dietetycznych. Co więcej, połączenia składników z naszych suplementów stanowią odzwierciedlenie substancji, które na co dzień pomagały pacjentom naszych specjalistów w odzyskaniu zdrowia i poprawie komfortu funkcjonowania. Warto także dodać, że nasze preparaty stanowią idealne wsparcie dla osób intensywnie pracujących oraz podejmujących regularną aktywność fizyczną na różnym poziomie zaawansowania.

Czysty skład – „Clean Label”

Czynnikiem gwarantującym jakość i korzystne działanie naszych suplementów diety, jest sprawdzony i przebadany skład.

Produkty firmy BestLab zawierają jedynie składniki aktywne, charakterystyczne dla danego produktu. NIE posiadają one substancji dodatkowych, wypełniaczy, barwników, konserwantów oraz zanieczyszczeń w postaci niepożądanych substancji dodatkowych. Co więcej, kapsułki w naszych preparatach są wykonane z roślinnej celulozy, która stanowi najlepszy surowiec do wytwarzania jakościowych preparatów. Warto także wiedzieć, że dzięki celulozie roślinnej, nasze suplementy diety mogą być z powodzeniem stosowane u osób na dietach roślinnych!

Skuteczne formuły

Sięgając po suplementy firmy BestLab z pewnością zauważysz oryginalny i innowacyjny skład zastosowanej receptury i mieszanki składników aktywnych, które wspierają wzajemnie swoje działanie, kompleksowo wspierają organizm na wielu płaszczyznach.

Formy składników aktywnych w naszych suplementach charakteryzują się najwyższym możliwym stopniem wchłanialności oraz bezpiecznymi dawkami, które nie tylko wywołają prozdrowotny efekt, ale zabezpieczą również aspekty profilaktyczne codziennej dbałości o swoje zdrowie i najbliższych! Wybór suplementów diety BestLab to inwestycja w zdrowie, poprawę samopoczucia i gwarancja skuteczności. Suplementy firmy BestLab to gwarancja nie tylko skuteczności, ale także bezpieczeństwa.

Standaryzowane ekstrakty roślinne

Z najwyższą dbałością realizujemy standardy „Best Quality”. Oznacza to, że nie idziemy na kompromisy, między jakością, a ilością. Stawiamy zdecydowanie na JAKOŚĆ naszych preparatów, wybierając standaryzowane ekstrakty roślinne.

Dzięki temu masz pewność, że wybierając nasze produkty, podawana zawartość składników aktywnych na etykiecie zgadza się z faktycznym stanem. Co więcej, nasze produkty wywołują efekty adekwatne do zastosowanych dawek poszczególnych składników aktywnych.

Europejskie standardy produkcji

Prowadząc naszą działalność na rzecz zdrowia, nie bez powodu nasza firma zawiera słowo „BEST”. Tworząc nasze suplementy diety bardzo starannie dbamy realizację światowych standardów produkcji, zgodnych z wymogami GMP (Good Manufacturing Practice), GHP (Good Hygienic Practice), HACCP oraz ISO. Oznaczają one, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze preparaty szczyciły się najwyższą jakością na każdym etapie produkcyjnym.

Wybierając suplementy marki BestLab masz pewność, że kupujesz produkt bezpieczny w stosowaniu, z czystym i sprawdzonym składem oraz z działaniem popartym badaniami naukowymi i stworzony przez specjalistów.

Począwszy od idealnie skomponowanej receptury opartej o najnowszą wiedzę naukową, poprzez selektywny dobór certyfikowanych składników, a na wysokim standardzie produkcji kończąc, zapewniamy, że dbając o siebie z produktami BestLab, dokonałeś najlepszego wyboru.

Podsumowanie

Wymienione składniki suplementu BestCollagen doskonale wpływają na poprawę zdrowia tkanki łącznej. Kolagen jest jednym z głównych białek budulcowych organizmu. W końcu 1/3 białek naszego organizmu stanowi właśnie kolagen. Skóra składa się z kolagenu aż w 75%! Jest on najważniejszym składnikiem tkanki łącznej, co oznacza, że wchodzi w skład chrząstek, ale także kości, zębów, ścięgien, więzadeł, skóry i mięśni.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Doustna suplementacja peptydami kolagenowymi skutecznie łagodzi oznaki starzenia się skóry.
Peptydy kolagenowe są skutecznym wsparciem łagodzącym oznaki starzenia się skóry.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26362110/

Doustne przyjmowanie określonych bioaktywnych peptydów kolagenowych redukuje zmarszczki i zwiększa syntezę macierzy skórnej.
Wyniki pokazują, że doustne przyjmowanie bioaktywnych peptydów kolagenowych zmniejsza zmarszczki skórne i ma pozytywny wpływ na syntezę macierzy skórnej.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24401291/

Peptydy kolagenowe korzystnie wpływają na biosyntezę cząsteczek macierzy ścięgien i więzadeł.
Wyniki wskazują, że hydrolizat kolagenu ma wyraźny, statystycznie istotny wpływ stymulujący na biosyntezę cząsteczek macierzy zewnątrzkomórkowej w komórkach ścięgien i więzadeł.
Źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4045593/

Suplementacja peptydami kolagenowymi w połączeniu z treningiem oporowym poprawia skład ciała i zwiększa siłę mięśni u starszych mężczyzn z sarkopenią.
Suplementacja peptydami kolagenowymi w połączeniu z treningiem oporowym poprawiła skład ciała poprzez zwiększenie beztłuszczowej masy ciała, siły mięśni i utratę tkanki tłuszczowej.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26353786/

Suplementacja BestCollagen jest bardzo łatwa i wygodna. Regularne stosowanie produktu to gwarancja pozytywnych efektów, dzięki którym możesz cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem przez wiele lat!

Dokładny skład i formy składników zawartych w suplemencie BestCollagen znajdziesz w zakładce „Skład”.
Instrukcje odnośnie dawkowania preparatu BestCollagen znajdziesz w zakładce „Dawkowanie”.

Zalecane spożycie: 8,4 g (jedna saszetka) rozpuścić w min. 200 ml wody i wypić. Stosować po posiłku.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Składniki aktywne:

Zawartość w zalecanej dziennej porcji (8,4 g):

Peptydy kolagenowe ze skór dziko łowionych dorszy 5000 mg
Ekstrakt z owoców rokitnika zwyczajnego 10:1, w tym:
Witamina C
1000 mg
70 mg (88%)*
Ekstrakt z owoców dzikiej róży 20:1, w tym:
Witamina C
500 mg
250 mg (313%)*
MSM 500 mg
Koncentrat soku buraczanego 300 mg
Witamina E 40 mg (333%)*
Witamina A 400 μg (50%)*
 * Referencyjna Wartość Spożycia

Zawartość opakowania: 30 Saszetek × 8,4 g

Składniki: Hydrolizowane peptydy kolagenowe ze skór dziko łowionych dorszy, Ekstrakt z owoców rokitnika zwyczajnego standaryzowany na 7% Witaminy C, Ekstrakt z owoców dzikiej róży standaryzowany na 50% Witaminy C, Metylosulfonylometan (MSM), aromaty naturalne, Koncentrat soku buraczanego, Mieszanina tokoferoli (Witamina E), Palmitynian retinylu (Witamina A).

  1. Gdzie produkowane są suplementy diety BestLab?
    Wszystkie suplementy diety BestLab produkowane są w Polsce, natomiast składniki z których produkujemy pochodzą z różnych zakątków świata.

Opinie o produkcie (0)

Submit
100%bezpieczne zakupy
darmowa dostawaod 250 zł
14 dnina zwrot
wysyłka w 24H(dni robocze)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium