BestLife

Suplement diety
Wysyłka w: 48 godzin
Darmowa dostawa od: 250 zł
179,00 zł 179.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.81828
Olga Grech

"Obecnie coraz więcej mówi się o destrukcyjnym charakterze wolnych rodników. Brzmi dość tajemniczo, a jest to nazwa dla wysoce agresywnych cząsteczek z niesparowanym elektronem. Te naturalnie występujące związki tworzą się w organizmie chociażby w wyniku przeprowadzanych procesów oddychania komórkowego. W przyrodzie wszelkie procesy dążą do stanu równowagi, więc wolne rodniki „kradną” elektrony od innych cząsteczek, one zaś od kolejnych.
W umiarkowanej ilości ich działanie jest całkowicie naturalne i ma dobroczynny wpływ na wiele procesów, które bez wolnych rodników nie miałyby racji bytu – biorą udział w przekazywaniu informacji pomiędzy komórkami i w obronie organizmu przed wirusami i bakteriami, a także katalizują wiele szlaków metabolicznych, w tym procesy budowy masy mięśniowej.

O ile niewielka ilość reaktywnych form tlenu ma zbawienne działanie dla organizmu, o tyle nadmierna ilość cząsteczek z niesparowanym elektronem sprzyja rozwojowi chorób układu krążenia, nowotworów, cukrzycy, czy zwyrodnieniu plamki żółtej. Lawinowemu powstawaniu wolnych rodników zapobiegają antyoksydanty, zarówno te wytwarzane przez organizm, jak i te dostarczane wraz z pożywieniem oraz suplementacją.

I tu pojawia się BestLife. "

BestLife to suplement diety, który łączy pięć składników wspierających pochłanianie wolnych rodników: koenzym Q10, PQQ, acetylo-L-karnitynę, magnez oraz spermidynę.

Dzięki nim możemy zapewnić optymalną pracę mitochondriów, czyli pieców energetycznych komórek. Gdy ich czynność zostanie przerwana przez wolne rodniki, komórka traci energię potrzebną jej do pracy. W miarę zwiększania się liczby komórek o niskiej energii zmniejsza się ilość energii całego ciała, które jest stale zmęczone.

BestLife to preparat zawierający unikalne połączenie substancji aktywnych biologicznie. Połączenie naturalnych, certyfikowanych ekstraktów o wysokich wskaźnikach standaryzacji to gwarancja skuteczności.

 • zmniejsza zmęczenie (magnez)
 • wspiera metabolizm energetyczny (magnez)
 • usprawnia podziały komórek (magnez)
 • wspiera syntezę białek (magnez)

Dla kogo?

BestLife to suplement diety stworzony z myślą o osobach, które poszukują sposobów na świetne samopoczucie i wysoki poziom energii. Pochłanianiem wolnych rodników zajmują się antyoksydanty. Składniki te, nazywane też przeciwutleniaczami albo antyutleniaczami to grupa związków chemicznych posiadających możliwość neutralizowania wolnych rodników tworzących się pod wpływem promieniowania ultrafioletowego, działania hormonów stresu, zanieczyszczenia środowiska, spożywania niektórych pokarmów, nałogów i w wyniku procesów starzenia. Antyoksydanty są substancjami, które zapobiegają uszkodzeniom komórek. Składniki zawarte w formule BestLife stanowią doskonałe wsparcie dla osób, które chcą utrzymać wysoki poziom energii i świetne samopoczucie.

Autorska receptura naszych Ekspertów

Każdy dostępny w naszej ofercie suplement powstał na bazie wieloletniego doświadczenia, codziennej praktyki i istnej pasji specjalistów z zakresu dietetyki i suplementacji, którzy z dumą prezentują nasze produkty, jako ich Ambasadorzy!

Sięgając po nasze suplementy masz pewność, że efekt wynikający z ich stosowania jest sumą badań naukowych i lat praktyki zebranych podczas wymagającej pracy badania przypadków dietetycznych. Co więcej, połączenia składników z naszych suplementów stanowią odzwierciedlenie substancji, które na co dzień pomagały pacjentom naszych specjalistów w odzyskaniu zdrowia i poprawie komfortu funkcjonowania. Warto także dodać, że nasze preparaty stanowią idealne wsparcie dla osób intensywnie pracujących oraz podejmujących regularną aktywność fizyczną na różnym poziomie zaawansowania.

Czysty skład – „Clean Label”

Czynnikiem gwarantującym jakość i korzystne działanie naszych suplementów diety, jest sprawdzony i przebadany skład.

Produkty firmy BestLab zawierają jedynie składniki aktywne, charakterystyczne dla danego produktu. NIE posiadają one substancji dodatkowych, wypełniaczy, barwników, konserwantów oraz zanieczyszczeń w postaci niepożądanych substancji dodatkowych. Co więcej, kapsułki w naszych preparatach są wykonane z roślinnej celulozy, która stanowi najlepszy surowiec do wytwarzania jakościowych preparatów. Warto także wiedzieć, że dzięki celulozie roślinnej, nasze suplementy diety mogą być z powodzeniem stosowane u osób na dietach roślinnych!

Skuteczne formuły

Sięgając po suplementy firmy BestLab z pewnością zauważysz oryginalny i innowacyjny skład zastosowanej receptury i mieszanki składników aktywnych, które wspierają wzajemnie swoje działanie, kompleksowo wspierając organizm na wielu płaszczyznach.

Formy składników aktywnych w naszych suplementach charakteryzują się najwyższym możliwym stopniem wchłanialności oraz bezpiecznymi dawkami, które nie tylko wywołają prozdrowotny efekt, ale zabezpieczą również aspekty profilaktyczne codziennej dbałości o swoje zdrowie i najbliższych! Wybór suplementów diety BestLab to inwestycja w zdrowie, poprawę samopoczucia i gwarancja skuteczności. Suplementy firmy BestLab to gwarancja nie tylko skuteczności, ale także bezpieczeństwa.

Standaryzowane ekstrakty roślinne

Z najwyższą dbałością realizujemy standardy „Best Quality”. Oznacza to, że nie idziemy na kompromisy, między jakością, a ilością. Stawiamy zdecydowanie na JAKOŚĆ naszych preparatów, wybierając standaryzowane ekstrakty roślinne.

Dzięki temu masz pewność, że wybierając nasze produkty, podawana zawartość składników aktywnych na etykiecie zgadza się z faktycznym stanem. Co więcej, nasze produkty wywołują efekty adekwatne do zastosowanych dawek poszczególnych składników aktywnych.

Europejskie standardy produkcji

Prowadząc naszą działalność na rzecz zdrowia, nie bez powodu nasza firma zawiera słowo „BEST”. Tworząc nasze suplementy diety bardzo starannie dbamy realizację światowych standardów produkcji, zgodnych z wymogami GMP (Good Manufacturing Practice), GHP (Good Hygienic Practice), HACCP oraz ISO. Oznaczają one, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze preparaty szczyciły się najwyższą jakością na każdym etapie produkcyjnym.

Wybierając suplementy marki BestLab masz pewność, że kupujesz produkt bezpieczny w stosowaniu, z czystym i sprawdzonym składem oraz z działaniem popartym badaniami naukowymi i stworzony przez specjalistów.
Począwszy od idealnie skomponowanej receptury opartej o najnowszą wiedzę naukową, poprzez selektywny dobór certyfikowanych składników, a na wysokim standardzie produkcji kończąc, zapewniamy, że dbając o siebie z produktami BestLab, dokonałeś najlepszego wyboru.

Poznaj składniki aktywne suplementu BestLife

N-acetylo L-karnityna

Acetylo-L-karnityna jest acetylowaną formą L-karnityny. Jest to związek naturalnie wytwarzany przez organizm ludzki. Acetylo-L-karnityna jest rozkładana we krwi przez esterazy osocza do karnityny, która jest wykorzystywana przez organizm do transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów w celu ich rozpadu.

Taurynian magnezu

Taurynian magnezu to związek składający się z dwóch cząsteczek tauryny oraz kationu magnezu. Taka forma magnezu cechuje się bardzo wysoką przyswajalnością i pozwala na szybkie uzupełnianie jego niedoborów. Magnez obok cynku jest stanowi jeden z najważniejszych składników mineralnych w biologii człowieka. Wykazuje działanie zmniejszające zmęczenie, chroni układ nerwowy, a także wspiera serce i układ krwionośny.

Koenzym Q10 (ubichinol)

Koenzym Q10, czyli ubichinol to związek, który naturalnie występuje we wszystkich płynach ustrojowych i komórkach ciała – szczególnie w mitochondriach. Największe stężenie cechuje narządy intensywnie pracujące – mięsień sercowy, wątrobę, nerki i mięśnie. Uczestniczy w wytwarzaniu paliwa dla naszego organizmu, co zapewnia szereg korzyści zdrowotnych.

Ekstrakt z kiełków pszenicy standaryzowany na 1% spermidyny

Spermidyna jest związkiem poliaminowym występującym w rybosomach i żywych tkankach. Swoją nazwę zawdzięcza występowaniu w nasieniu ssaków, gdzie po raz pierwszy odkrył ją w 1678 roku ojciec mikrobiologii – Antonie van Leeuwenhoek. W świecie nauki nowożytnej zyskała na popularności, gdy dowiedziono jej działania w kwestii promowania procesów autofagii.

PQQ

PQQ, lub inaczej pirolochinolinochinon, to antyoksydant o dużej aktywności w mitochondriach. Mitochondrium to organellum komórkowe, w których zachodzi oddychanie komórkowe i przetwarzanie energii. Działając w nim, PQQ chroni je przed szkodliwym działaniem nadmiaru wolnych rodników.

Podsumowanie

Wymienione składniki suplementu BestLife doskonale wpływają na pochłanianie wolnych rodników, przez co zwiększa się potencjał antyoksydacyjny. Best Life zawiera optymalną, bezpieczną dawkę poszczególnych składników, które oprócz wspierania poziomu energii oraz podziału komórek, redukują ilość wolnych rodników.

Skuteczność potwierdzona badaniami:

PQQ stymuluje biogenezę mitochondriów
PQQ jest skuteczny w procesach odbudowy mitochondriów na drodze stymulacji PGC-1-alfa.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19861415/

PQQ wspiera sen, walkę ze stresem i zmniejsza uczucie zmęczenia
Efekty suplementacji ujawniły się po 4 tygodniach, jednak po 8 tygodniach były silniejsze i było ich więcej.
Źródło: https://www.ffhdj.com/index.php/ffhd/article/view/81

Wpływ suplementacji PQQ na stan zapalny
Suplementacja PQQ spowodowała znaczne obniżenie poziomu białka C-reaktywnego w osoczu, IL-6 i amin metylowanych w moczu.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24231099/

CoQ10 jako środek wspierający leczenie migreny
Koenzym Q10 jest skuteczny w zapobieganiu atakom migreny.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11972582/

CoQ10 poprawia jakość nasienia u mężczyzn
Koenzym Q10 jest skuteczny w poprawianiu parametrów nasienia u mężczyzn.
Źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9266524/

U ludzi nadmiar stresu oksydacyjnego powiązany został z wieloma chorobami, takimi jak miażdżyca, zawał serca, niewydolność serca, insulinooporność i przewlekłe zmęczenie.

Dlatego tak ważnym czynnikiem okazuje się być zbilansowana dieta oraz suplementacja bogata w antyoksydanty. BestLife będzie wartościowym dodatkiem do diety osób pragnących poprawić swój poziom energii i jakość życia.

Zalecana spożycie: 2 kapsułki dziennie do posiłku. Popić wodą. 

Zalecamy codzienną suplementację, ewentualnie jako wsparcie przed treningiem /wysiłkiem fizycznym. W wariancie bez treningowym zalecamy stosować w pierwszej części dnia, ewentualnie do wczesnego popołudnia (14:00-15:00) ze względu na pobudzający charakter CoQ10 i PQQ jako antyoksydantów. W momencie suplementacji przedtreningowej pora podania ma mniejsze znaczenie, ponieważ wysiłek "spożytkuje" antyoksydanty i wszystko zostanie wykorzystane, zatem raczej nie powinno być kłopotów z bezsennością. 

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. 

Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Składniki aktywne: Zawartość w 2 kapsułkach: % RWS*
N-Acetylo-L-karnityna 500 mg  -

Taurynian magnezu,

w tym magnez

300 mg

24 mg

6,4 % 
Koenzym Q10 (Ubichinol) 100 mg  -

Ekstrakt z kiełków pszenicy zwyczajnej (Triticum Aestivum), standaryzowany na:

1% spermidyny

100 mg

1 mg

 -

 PQQ

20mg

 -
* Referencyjna Wartość Spożycia

Zawartość opakowania: 60 kapsułek.

Składniki: N-Acetylo-L-Karnityna, Magnez (Taurynian magnezu), Koenzym Q10 (Ubichinol), Ekstrakt z kiełków pszenicy, PQQ (Sól dwusodowa pirolochinolinochinonu), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

W trosce o najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo naszych suplementów, a przede wszystkim mając na uwadze Twoje zdrowie, badamy nasze produkty w niezależnym, akredytowanym laboratorium badawczym J.S. Hamilton.
Aktualne badanie - brak glutenu w BestLife.
Badanie mikrobiologiczne, czystość od metali ciężkich, zawartość glutenu.

 1. Gdzie produkowane są suplementy diety BestLab?
  Wszystkie suplementy diety BestLab produkowane są w Polsce, natomiast składniki z których produkujemy pochodzą z różnych zakątków świata. 

 2. Jak stosować suplement diety BestLife?
  Najlepsze efekty przynosi systematyczna suplementacja, dlatego codziennie przyjmuj 2 kapsułki zaraz po posiłku. Alternatywą dla osób trenujących jest stosowanie jako ewentualne wsparcie przed treningiem /wysiłkiem fizycznym. W wariancie bez treningowym zalecamy stosować w pierwszej części dnia, ewentualnie do wczesnego popołudnia (14:00-15:00) ze względu na pobudzający charakter CoQ10 i PQQ jako antyoksydantów. W momencie suplementacji przedtreningowej pora podania ma mniejsze znaczenie, ponieważ wysiłek "spożytkuje" antyoksydanty i wszystko zostanie wykorzystane, zatem raczej nie powinno być kłopotów z bezsennością. 

 3. Czy suplement diety BestLife może być podawany dzieciom?
  Suplement diety BestLife został zaprojektowany dla osób dorosłych. 

 4. Czy suplement diety BestLife zawiera gluten?
  Nie. W formule preparatu znajduje się ekstrakt z kiełków pszenicy, ale gluten został z niego całkowicie wyekstrahowany, co oznacza że produkt jest w 100% bezpieczny przy celiakii. W zakładce "Skład" znajdziesz odnośnik do wyników badań z niezależnego laboratorium J.S. Hamilton, które potwierdza, że w BestLife nie ma glutenu. 

 5. Czy suplement diety BestLife zawiera laktozę?
  Nie, wszystkie produkty BestLab są wolne od laktozy. 

 6. Czy suplement diety BestLife zawiera substancje modyfikowane genetycznie?
  Nie. Każdy z produktów BestLab jest wolny od GMO zgodnie z rozporządzeniem UE 1829/2003 i 1830/2003. 

 7. Czy suplement diety BestLife zawiera substancje pochodzenia zwierzęcego?
  Nie, suplement diety BestLife nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego spełniając w 100% warunki produktu wegańskiego.  

 8. Czy mogę łączyć suplement diety BestLife z innymi suplementami BestLab?
  Tak. Komponując formuły naszych suplementów, dobieraliśmy składniki i dawki w taki sposób, aby można było je ze sobą łączyć. 

 9. Czy przed suplementacją  BestLife należy wykonać jakieś badania?
  Profilaktyczne badania swojego organizmu to zawsze dobry pomysł, natomiast nie ma wymogu wykonywania badań przed suplementacją. 

 10. Jakie są przeciwwskazania do stosowania suplementu diety BestLife?
  Suplement BestLife nie powinien być stosowany w przypadku alergii na pszenicę.

 11. Na jak długo starcza jedno opakowanie suplementu diety BestLife?
  W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Zalecamy stosowanie 2 kapsułek dziennie, zatem jedno opakowanie wystarcza na 30 dni.

Opinie o produkcie (16)

29 lipca 2022

Kupiłam ze względu na skład, który łączy 3 suplementy, które dotychczas stosowałam w jednej kapsułce+ dodatkowe składniki. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo mimo osłabienia po chorobie, pierwszy raz od 2 lat nie potrzebuję kawy z samego rana i mam dużo więcej energii.

7 września 2022

Efekty zauważyłam od razu!takiej energii to ja nie miałam nigdy... Brak chęci na słodkie, brak chęci na drzemkę która była nieodłącznym elementem dnia... To naprawdę działa cuda!! Polecam!

8 września 2022

Bestlife stosuje cała moja rodzina.Zdecydowanie jesteśmy mniej zmęczeni,nawet po nieprzespanej nocy nie potrzebujemy kawy.Synom zaczęłam podawać, ponieważ czeka ich ciężki rok w szkole i już zauważyli mniejsze zmęczenie.Jeżeli do tego działa cuda wewnątrz, to tylko Bogu dzięki za twórcę tego suplementu Panią Olgę.

8 września 2022

Ja niestety musiałam odstawić, zauważyłam po nim przebodźcowanie układu nerwowego.

8 września 2022

Od trzech dni praktycznie nie śpimy z powodu gorączkującej córki, wczoraj mąż mówi do mnie, że on w życiu się tak dobrze nie czuł, mimo tak małej ilości snu! To jest sztos, ja to polecam

8 września 2022

Kupiłam i bardzo bardzo polecam!Tabletki dają fajna energię po paru dniach od ich brania,u mnie widać różnicę w samopoczuciu a jestem mamą ruchliwego 7 latka i potrzebuje tej siły codziennie żeby ogarnąć dziecko męża psa dom i ogród

8 września 2022

Świetny produkt. Już po kilku dniach stosowania zniknęła mi potrzeba drzemki w ciągu dnia. A co za tym idzie zmniejszyłam z łatwością ilość kawy. Kupiłam też dla mojego taty, 67 lat i codziennie wstaje o 2 w nocy do pracy. Mówi, że teraz może jeszcze na drugą zmianę iść. Bardzo polecam.

8 września 2022

Stosujemy razem z żoną, przy dwójce maluchów to jest must have. Power na cały dzień:-) dyskretnie dodam, że w nocy również ;-) oboje podpisujemy się pod tym, szkoda, ze przy pierwszym dziecku nie znaliśmy tego cuda ;-)

8 września 2022

Suplement stosuje już ponad miesiąc. Prawie od początku zauważyłam u siebie mniejsze znużenie w ciągu dnia i mam więcej energii, nie potrzebuje już drzemki ani kawy. Minęła mi też nieodparta chęć na słodycze dzięki czemu ograniczyłam ich spożycie i zgubiłam trochę nadprogramowych kilogramów po ciąży. Polecam :)

8 września 2022

Zażywam best life od 2 tyg. Jestem mega zadowolona...wcześniej chodziłam zmęczona, ciężko było mi się skupić w pracy..teraz jest już ok. Naprawdę warto. Z całego serca polecam

8 września 2022

Zauważalna poprawa w samopoczuciu już po 3 dniach przyjmowania, nie muszę pić kawy, nie jestem senna i nie mam tak zwanych zjazdów energetycznych w ciągu dnia

8 września 2022

To już moje 3 opakowanie , dobrze wydane pieniądze ,lepsze samopoczucie więcej energii , wszystko co najlepsze i albo mi tego wszystkiego było potrzeba albo tak ten suplement poprostu działa , polecam

3 listopada 2022

Zamawiam 4 opakowanie. To jest sztos!

7 listopada 2022

Jestem pełna energii, dużo spokojniejsza, mniej nerwowa, kawa już jest niepotrzebna i stosuje tylko 1 kapsułkę dziennie, bo przy dwóch nie mogę wieczorem zasnąć. Taki power byl mi potrzebny. Mąż ma podobne spostrzeżenia. Polecam!

23 listopada 2022

Dla mnie to jest genialny suplement. Od roku stosuję koenzym q10, moje mitochondria mnie za to na pewno kochają :) Best Life jest dla mnie petardą, jego skład kocham. Mam w pracy dni bardzo intensywne, dwa dni w tygodniu w pracy spędzam od 6:30 do 16:00-17:00, wracam do domu późnym popołudniem i jestem pełna energii, jeszcze dużo bym zrobiła, a często przygotowuję obiad na kolejny dzień, kolejno to przygotowuję się na kolejny dzień do pracy. No uwielbiam :) Stosuję zgodnie z zaleceniami dwie kapsułki rano po śniadaniu. Czuję się wyśmienicie :)

5 marca 2023

Kończę pierwsze opakowanie.Jestem zaskoczona.Myslalam że to działa jak placebo i zmiana pracy daje mi tyle energii.Zniknely moje opuchnięcia pod oczami.Jedyny minus to cena za suplementację miesieczna

Submit
100%bezpieczne zakupy
darmowa dostawaod 250 zł
14 dnina zwrot
wysyłka w 24H(dni robocze)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium